Auto do ok.7000zl

01 Paź 2011, 20:38

Witam poszukuje auta cenowo w okolicach 7000zl cos kolo tego. poszukuje uzywanego nieuszkodzonego auta. najbardziej podobaja mi sie seedany, Hatchback oraz coupe. cos kolo tego. ale rozwaze rozne propozycje(tylko nie combi) poszukuje auta z silnikiem 1.4-2.0, KM nie maja takiego znaczenie ale zeby mialo ich ok.80. chcial bym aby w auto nie trzeba bylo wykladac wiecej gotowki na naprawy. najlepiej jak by auto bylo na diesel. prosze o jakies dobre propozycje samochodow. potrzebuje auta do normalnej jazdy nie potrzebuje wielkich predkosci tylko zeby jezdzilo
krzysieks
Nowicjusz
 
Posty: 12

01 Paź 2011, 20:43

Fiat Brava JTD.
np [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

01 Paź 2011, 20:57

Seat Ibiza,VW Golf III,Fiat Bravo.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

01 Paź 2011, 23:11

z tych wszystkich to najbardziej przekonuje mnie golf III
a co powiecie o tych
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
i co powiecie o hyundai coupe ta 1 wersja znalazla by sie taka za taka cene.??
krzysieks
Nowicjusz
 
Posty: 12

02 Paź 2011, 18:38

zmienily sie kategorie teraz wybieram miedzy tymi 2 autami:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
i
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
prosze o powiedzenie ktore auto bedzie lepsze. potrzebuje auta do normalnej jazdy. to juz bedzie ostateczna decyzja po tej chyba kupuje auto ktores z tych
krzysieks
Nowicjusz
 
Posty: 12

02 Paź 2011, 18:55

Corsa wygląda ok tylko przebieg napewno skręcony.Ma silnik Isuzu co jest dużym plusem.
106 też ok tylko tylny zderzak coś wyje z lewej strony.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tory testowe Toyoty
    Prototyp każdego modelu Toyoty pokonuje co najmniej milion mil, nim trafi na taśmę produkcyjną. Większość testów odbywa się na torach w Belgii, Japonii i USA. Przedstawiamy miejsca, gdzie auta Toyoty są poddawane ekstremalnym ...

02 Paź 2011, 19:33

i chyba tego opla wybiore. a jak bys jeszcze mogl przyblizyc mi co to jest ten silnik Izusu powiedziec cos o nim bo w takich sprawach jestem zielony . z gory dzieki
krzysieks
Nowicjusz
 
Posty: 12

02 Paź 2011, 19:39

Zapożyczone z innego forum.
Polecam Ci ten samochód jeśli oczywiście znajdziesz model nie zajeżdżony co będzie raczej trudne, ze względu na wiekowość tego modelu i zapewne to iż każdy kto kupił takiego diesla nie myślał o robieniu nim 1000km rocznie. Jednak jeśli znajdziesz coś ciekawego to można powiedzieć iż regularnie serwisowany samochód z tym silnikiem jest absolutnie bezproblemowy(dobra solidna konstrukcja japońska). Spalanie waha się w granicach 4,5-5 l/100 km. Maksymalnie 5,5 l/100 km podczas bardzo mroźnych zim.Jako sprzęt na niezadługie dojazdy z punktu A do B, jest OK.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Paź 2011, 20:21

Polecam autko jak link poniżej. Ma łańcuszek zamiast paska rozrządu wiec oszczędzasz kilka setek po zakupie, bo pasek to tak dla bezpieczeństwa trzeba wymienić a łańcuszka nie. Poza tym bardzo oszczędny samochód. No i trzydrzwiowa astra ma ładną linie wg mnie ;-)

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
maarcin8
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: Wrocław

02 Paź 2011, 22:26

Witaj.
Tej Corsy raczej bym nie kupował. Po prostu sprzedający jest krętaczem i to bezczelnym. Napisał ,że auto jest "bezwypadkowe" a gołym okiem widać,że ma tył robiony...Nawet nie pofatygował się by przykleić napisy na tylnej klapie (Corsa czy 1,5d). tak więc wszystko co mówi o aucie jest g...o warte i niewiarygodne.Pomijam oczywiście,bezczelnie skorygowany licznik przebiegu do wartości abstrakcyjnych przy tym przebiegu,latach i dieslu.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

03 Paź 2011, 07:03

Przecież jest troche aut co nie ma znaczków na klapach i co to ma odrazu świadczyć o tym że auto było wypadkowe?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Paź 2011, 12:52

A wychodziły zwykłe Corsy 1,5d z fabryki bez znaczków? To nie audi. Poz tym kolor plastików...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

03 Paź 2011, 14:48

A co za problem je poprostu sciągnąć?U nas na forum Lanosa pare osób ma auta bez znaczków bo albo lepszy wygląd albo poprostu są przerabiane a nie odrazu powypadkowe.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Paź 2011, 18:19

No i stala sie rzecz najgorsza ten opel corsa juz znikl nie ma go. tak patrze teraz ciagle na otomoto i nic nie moge znalesc. bo tamte auto chyba bylo w miare dobre. chyba ze macie jakies inne propozycje corsy. tak do 7,5tys.
ja to naprawde mam pecha za pozno teraz czekam na rowniez taka ciekawa aukcje jak narazie rozmyslam nad tym teraz chociaz sam nie wiem [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
poszukuje czegos malego jednak takiego kroju jak corsa. jednak zmienia sie wartosc szukam niestety auta do pojemnosci 1.6 no niestety nie ja tym rzadze ;p trudno trzeba szukac
krzysieks
Nowicjusz
 
Posty: 12

03 Paź 2011, 18:24

Analogiczna sytuacja jak z poprzednią Corsą... Jak to auto jest bezwypadkowe to ja jestem H.Kloss...
Tylko ten co składał przód tego auta,to powinien iść do dobrego okulisty.
Możliwe jest też,że inaczej już się tego nie dało poskładać...
popatrz np na te:
http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,10758333 ... t2%5D=7500
http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,10756227 ... t2%5D=7500

http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,10758664 ... t2%5D=7500

http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,10751206 ... t2%5D=7500
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna