Auto kombi do 10 tys.

Auto kombi do 10 tys.

07 Cze 2009, 11:28

Dotychczas jeździłem moją Hondą lecz ja i moja żona spodziewamy się dziecka i chcemy kupić coś większego i nowszego. Co mi doradzicie? Powinny być poduszki powietrzne, klimatyzacja. Zastanawiałem się nad Golfem KOmbi 3 ale czy warto w to się pchać ? Podawajcie swoje propozycje. z Góry dzięki
Dex
Nowicjusz

Miejscowość: Koszalin

07 Cze 2009, 11:41

Opel Astra I Kombi ale jak dobrze poszukasz to w tej cenie wyrwiesz nawet moze i Astre II
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Auto kombi do 10 tys.

07 Cze 2009, 12:18

Dex napisał(a):Co mi doradzicie? Powinny być poduszki powietrzne, klimatyzacja. Zastanawiałem się nad Golfem KOmbi 3 ale czy warto w to się pchać ?

Pchać się golfa III, za 10tyś. Jak dla mnie golf III za 10tyś to już jest model z 96-98 roku, dopracowany i sprawny, który służyć będzie wieki :D
Ale jeżeli niee, to może Audi B4 kombi....coś naprawdę solidnego. I mimo że rocznik może troszkę starszy.....to wszytko inne wytrzyma wieki :D
______________PRECZ Z [ *F*O*R*D*A*M*I ]_________
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: zachodnio-pomorskie

12 Cze 2009, 20:22

Ja na twoim miejscu kupił bym sobie coś takiego wytrzymałe wozy

[link wygasł]

[link wygasł] ( lekko wieśniacki tuning)

[link wygasł]
vw
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Skrzynia biegów: Manualna

12 Cze 2009, 20:32

Co do Mondeo w kombi to zastanów się czy nie będzie za duże bo bagażnik to on ma.
Sam miałem kiedyś tylko sedana 1.8 w dieslu, miło jeździł, palił niewiele, no i był wtedy kiedy miał być i za to najbardziej go lubiłem.
Za 10 tyś kupisz już porządny model jak poszukasz to może nawet z 4 poduchami.
Co do golf III to pomyśl, co z tego że z końca produkcji z 98r jak wygląda tak samo kanciato jak z początków produkcji.
Ja osobiście nie wpakowałbym 10 tyś w golfa III nawet w takiego z 98r ponieważ w tej cenie jest wiele ładniejszych i również podobnie niezawodnych samochodów jak oklepany VW golf .
To tylko moja opinia.
stasiowski121

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi S8 Audi S8 "Samochodem roku 2013" na Ukrainie
    Audi S8 zdobyło prestiżowe wyróżnienie na Ukrainie. W klasie luksusowych limuzyn przyznano mu tytuł "Samochodu roku 2013". Werdykt podjęło jury składające się z ekspertów w dziedzinie motoryzacji i osób ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI