Auto komis paczków - zygi.otomoto.pl

29 Lip 2011, 07:42

Witam,

Ku przestrodze innych

Zarezerwowałem sobie wymarzony samochód, ponieważ było to aż 400 km zadzwoniłem i poprosiłem o rezerwacje, oczywiście bez problemów niech Pan przyjeżdża wsiadłem więc w samochód i pojechałem zobaczyć i kupić samochód.

Gdy dojechałem na miejsce okazało się że właściciela nie ma podszedł do mnie jakiś cwaniak w okularach i mówi że jest już gość który kupuje auto i że się spóźniłem!!!

Żadne argumenty do niego nie przemawiały nawet nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania!

Ostrzegam przed tym komisem podobno jest kilku właścicieli jakiś facet tłumaczył się że on tylko wynajmuje plac na jego miejscu pozbyłbym się takich najemców bo to rzutuje niestety na całym komisie...

Komis znajduje się:
AUTO SALON
w Paczkowie przy obwodnicy na ul. SIENKIEWICZA 26

Użytkownik: zygi . otomoto . pl

NIE POLECAM!!!!
miojamo
Nowicjusz
 
Posty: 1

22 Wrz 2013, 20:00

AUTO SALON
w Paczkowie przy obwodnicy na ul. SIENKIEWICZA 26

Opis aut na aukcjach zupełnie nie zgadzają się z rzeczywistością, przebieg zupełnie inny, rok również, bezwypadkowe to wiadomo, niechlujnie pomalowane, nawet nie chciało się majstrom zakleić porządnie plastików (garażowa robota), książka serwisowa robiona na kolanie.

Właściciel tego autokomisu jest osobą zupełnie niekompetentną. Po zadaniu mi kilku nie wygodnych mu pytań powiedział "jedzcie do domu, nie zawracajcie głowy".
nieb
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 16 07 1985
Przebieg/rok: 39tys. km
Auto: Opel vectra

21 Paź 2013, 11:37

wydrukowałem sobie trzy oferty ( pomijam fakt ze np. jeden samochód wystawiony dwa razy z rożnymi cenami np. 57000 i jeszcze raz 59000 ) zadzwoniłem do komisu z zapytaniem o dokładną lokalizację i ruszyłem 350 km żeby obejrzeć samochody. Po oględzinach 3 sztuk stwierdziłem ze jedno bite i niechlujnie zmontowane , drugie zarysowane ale jeden w miarę ... idę pytać ( 6 gości w baraku , chyba wszyscy właściciele ) : przeglądając wydrukowane kartki mowie : ten nie bo zarysowany , ten nie bo był bity , ale chcę zobaczyć ten trzeci wózek ... Pada pytanie : który bity , więc pokazuje i uwaga pada odpowiedz :" wyp.... j pan stąd ! " ... - więc co tu jeszcze dodać ? NIE POLECAM !
ganiek
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 21 03 2003
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: nie mam
Paliwo: Diesel