Auto-Centrum Tomasz Rz. Paczków

20 Lis 2012, 21:55

Witam. Przestrzegam przed zakupem u tego gościa(Auto-Centrum Tomasz Rz. Paczków ul. Jaggielońska).Auto zakupiłem w piatek wieczorem Pan Tomek zapewniał że wszystko jest ok a jak nie będzie to lawetą przyjedzie po auto i odda pieniądze. W poniedziałek pojechałem na serwis a tam licznik kręcony prawie 100 tyś km mimo iż książki seriwisowe były ok. zadzwoniłem do niego a on zgrywa głupa i że po auto nie przyjedzie. Powiedział że jak chce to moge przywieźć auto ale on pieniędzy nie ma bo wydał na inne...i tak zwodził mnie przez tydzień. w koncu niewytrzymałem i mówie mu żeby chociarz oddał mi 2000 zł na pasek rozrządu zgodził się i powiedział że jako rekompensate wyśle mi opony zimowe i felgi do tej pory nie dostałem nic ani kasy(mimo wystawionej fv korekty przez jego komis) ani opon mimo że jest ponad miesiąc od zakupu. Dodatkowo miał zrobić wszytkie opłaty dokumenty wysłał mi po dwóch tygodniach bez opłaconego recyklingu 500 zł. Dzwoniłem do niego kilka razy w tygodniu(oczywiście z różnych komórek kolegów bo mojej nieodbierał) to mówił bezczelnie że wszystko jest wysłane. Ostatnio zadzwoniłem i powiedziałem że dzwonie ostatni raz i że go wpisze do KRD i sprzedam dług na podstawie korekty to zaczął się śmiać.
Gość oszust i jego pracownik też. Przestrzegam jeszcze raz
czester77
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Ford M

20 Lis 2012, 21:59

Najprwdopodobniej to ten sam gość co AUTO LEXUS KOMIS SAMOCHODOWY PACZKÓW
czester77
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Ford M

21 Lis 2012, 18:30

Jeżeli chodzi o tego gościa z Paczkowa woj. opolskiego powiat Nyski i faktycznie autokomis Lexus przy ulicy Jagiellońskiej ( a właściwie na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej, drogi Nysa-Złoty Stok i drogą na Czechy, to muszę powiedzieć, że i ja kupowałem tam samochód Jeep WJ. Ayto znalazłem na Allegro i dzwoniłem pytając o nie. Od razuwe wiedziałem, że auto lekko zarysowany prawy przedni błotnik i że nie grzeją siedzenia z przodu, bo są wypalone ,aty, co jest normą w tym modelu. Umówiłem się pojechałem auto zabaczyć. Okazało sie, że jest tak jak mówił - na przednim prawym błotniku była maleńka, kilkucentymetrowa ryska, której tak w sumie nie było widać od razu, tylko trzeba było się przyjrzeć. Siedzeń nie sprawdzałem, bo jak mówił, że nie grzeją, to nie grzeją. W zimę się o tym zresztą przekonałem i sam sobie naprawiłem - wymiana mat grzejących kosztowała mnie 350 zł plus oczywiście robocizna i kilka piwek. Ryską się nie przejmowałem, bo wiedziałem, że będzie ich o tysiąc więcej - auto kupiłem do jazdy w terenie. Przerobiłem je delikatnie ( podniosłem do góry, dałem większe opony, założyłem snorkela i inne małe przeróbki ). Podczas tych prac mogłem się przy okazji zapoznać ze stanem auta i nie znalazłem nic, co by mnie zaniepokoiło. Jeżdżę do dziś w terenie ( a więc auto dostaje w dupę ) i nic się nie dzieje.
Tak więc ja nie mogę nic powiedzieć na gościa. Autem byliśmy oczywiście na przeglądzie żeby sprawdzć podstawowe rzeczy przy kupnie oraz działanie napędów przód i tył plus blokady w mostach. Oprócz tego dostałem komplet opon zimowych z felgami.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

21 Lis 2012, 21:10

Tak dokładnie to jest ta lokalizacja o której piszesz. wysłałem mu linka z tym postem i odpisał mi smsa: "opony masz wysłane kurierem z firmy kurierskiej "KURIERZY" zadzwoń i zapytaj pieniądze czekają na biurku, a za oczernianie mojego nazwiska zajmie sie kto inny,zanim coś napiszesz to przemyśl to sobie."
Nie dość że cały czas kłamie bo wcześniej mi pisał smsa:"dobra,wysyłam kurierem 7 (siódemką)tamte były z alegro wysłane dlatego wyszła kicha. Zamawiam kuriera."sms wysłany 15 listopada o godz 10.40 " a przez telefon mówił że ma je u siebie...
dodatkowo teraz próbuje mnie zastraszyć...
czester77
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Ford M

22 Lis 2012, 14:22

No cóz - coś zapewne jest nie tak, skoro facet zamiast zadzwonić, to bawi się w pisanie sms-ów. Ale może to i lepiej, bo jak jest sms, to jest zawsze dowód na ewentualne oszustwo.
Poprostu zadzwoń do niego i zapytaj o numer przesyłki. Musi ci podać, jeżeli paczkę nadał. A wg numeru przesyłki możesz śledzić tok przesyłki, czyli gdzie jest. Jeżeli nie poda ci numeru przesyłki, albo poda ci numer fałszywy, to znaczy, że faktycznie oszukuje.
Sprawdz jeszcze w umowie w jaki sposób jest zapisy stan licznika - czy jest napisane "stan licznika" czy jest napisane " przebieg". Bo jakby było napisane "przebieg", to masz podstawę do zwrotu samochodu.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

23 Lis 2012, 09:37

dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. A groźby są karalne, nagraj gościa, zbierz dowody i do prokuratury z nim.
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

12 Gru 2012, 19:10

Witam
Na zwrot kasy oraz opny nie doczekałem się dlatego też wystawiłem na giełdzie długów tą fakturę korektę Jakby ktoś chciał kupić tą wierzytelność to podaje linka
http://www.dlugi.info/sprzedam-dlug-szczegoly/26690
czester77
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Ford M

02 Sty 2013, 21:14

UWAGA NA AUTO KOMIS W PACZKOWIE PRZY OBWODNICY !!!
KUPIŁEM AUDI A4 2008R A W OGŁOSZENIU BYŁO 2009R SEDAN LIMUZYN MAŁO TEGO POPROSIŁEM O VIN OK PODAŁ NATOMIAST PYTAŁEM CZY AUTO BYŁO MALOWANE COS ROBIONE ODPARŁ NIE NIC LAKIER ORYGINAŁ OPONY SUPER ZIMOWE.
PRZYJECHAŁEM OBEJZEC SAMOCHOD FAJNY PIERSZY ZUT OKA OK BIORE. ALE PYTAM JESZCZE RAZ BYŁ MALOWANY ODPARŁ MOWIŁEM ZE NIE!
ZAPLACILEM 52500ZŁ
POTEM TEL NIEODBIERAŁ A JAK NAPISAŁEM DO DRUGIEGO TO MNIE OD ... I ... WYZWAŁ ZE MI ... UKRECI I PRZYJEDZIE.
CZY PISZE SIE KTOS NA ZAŁOZENIE SPRAWY.
BO AUTO BYŁO W KOŁO MALOWANE STARE OPONY BYŁO BICIE CO MNIE ZASTANOWIŁO
POJECHAŁEM DO ASO TO MNIE WYSMIALI ZE AUTO MALOWANE BUŁY NA OPONACH POSZYCIA POPEKANE.
I JESZCZE OD ... WYZYWAJA.
MUJ E MAIL [email widoczny po zalogowaniu] JESTEM Z OPOLSKIEGO I TAK JAK KTOS NIECHCE JA ZAKŁADAM SPRAWE ALE IM WIECEJ TYM LEPIEJ NIECH SIE WEZMA ZA CWANIAKOWATYCH.
murzynek
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 06 11 1981
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Vw Touran 2.0
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

24 Sty 2013, 15:39

witam,
zadaję sobie pytanie czytając wasze posty po części tylko związane z tematem.
Czy kupując auto nie dziwiła was cena?
Czy gdybyście dowiedzieli się,że auto jest po kolizji, ale jest naprawione dobrze ( nie na odwal) to mimo wszystko byście się tym zainteresowali, czy byście szukali auta które choć w opisie ma " bez wypadku"?
Może to nie ten post ale tak się zastanawiam
Pozdrawiam poszkodowanych i życzę powodzenia w walce o swoje.
Tępić oszustów:)
123AUTO123
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: VW

28 Gru 2016, 10:28

Witam chciałbym się zapytać w sprawie oszustwa ponieważ ja także zostałem oszukany przez Tomasza Rz i będę zakładał sprawę w sądzie i szukam innych poszkodowanych .Proszę o kontakt tutaj lub na nr 693 841 605
djanas
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 12 1998
Auto: Passat b7

13 Lip 2017, 12:53

W zeszłym tygodniu zakupiłem u Pana Tomka samochód, wszystko sie zgadzało z opisem, nic nie kombinowane czy oszukane. samochód sprawuje sie bardzo dobrze, opłaty zrobione na czas,ubezpieczenie na miesiac gratis, i oponki zimowe wysłane kurierem zgodnie z obietnicą.
na spokojnie moglismy obejrzec auto na placu,bez wpychania na siłe i " bajerowania" jak u innych handlarzy na parkingach lub cpn-ach bo też mi się zdarzyło u takich byc.
polecam ten komis ! =] :ok: :ok: :ok: :ok:
JANMAZUR8906
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 20 06 1986
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW x6
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2009