Auto Komis w OŁAWIE - ODRADZAM

Auto Komis w OŁAWIE - ODRADZAM

05 Maj 2016, 14:36

Witam , chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie zakupu w AUTO KOMISIE OŁAWA przy ul. LIPOWEJ 4.
Handlarz przy zakupie wymienia same zalety samochodu, jednak nie wymienia wad ukrytych tylko perfidnie wprowadza w błąd. Mam tutaj na myśli sytuacje kiedy wmawia, że zamek w samochodzie działał i raptownie przestał jak ja przyjechałem (niby bateria się wyładowała). Po wizycie w warsztacie powiedzieli mi że kluczyk jest totalnie zepsuty, a sam zamek dodatkowo ma uszkodzoną płetwę. Z innych ciekawostek to np. brak zasilania na radiu (nie miałem mozliwości tego sprawdzić, ponieważ fabryczne radio zostało na wstępnie wyjęte z tego samochodu.
Ogólnie wyszło jeszcze kilka większych wad, ale nie chce mi się już rozpisywać.
Do czego dążę...... ze sprzedawcą był kontakt przez pierwszy dzień i co ciekawe zaoferował się ,że skoro tak wyszło to odda kase za naprawę. No i na tym się skończyło.....następne próby dodzwonienia się zakończone były negatywnie i pieniądzy również nie oddał. Powiem więcej, nawet zmienił numer tel. , jednak nie pomyślał, że w ogłoszeniach i tak mogę sobie sprawdzić aktualny.
Ogolnie zachowanie na poziomie dzieci, ale cóż bywa i tak,
Przestrzegam kolejnych kupujących.
Co prawda auto teraz już działa poprawnie, ale musiałem zainwestować dodatkowe pieniądze i swój czas przez kłamstwa i krętactwo.
Marek12345wp
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 02 1991
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...
    Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa
    Jazda w zimowych warunkach wymaga od kierowcy większych umiejętności, a także odpowiedniego wyposażenia samochodu w opony, które zapewnią maksymalną możliwą przyczepność. Od kilku lat toczy się dyskusja, czy warto ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7