Auto terenowe / SUV 4x4 do 32 000 zł

11 Gru 2020, 14:27

Cześć, szukam samochodu do 32 000 zł. Na początku wstęp. Generalnie dzisiaj stwierdziłem że podaruję sobie sedany z napędem 4x4, od tygodnia napalałem się na w124 300d 4matic w moim mieście, ale niestety dzisiaj jak Pan wjechał na kanał i zobaczyłem ilość rdzy to odpuściłem + cena 27 000 zł (Pan zszedł z 31 000) to trochę za dużo jak za auto w takim stanie (dodatkowo do zrobienia masa detali, w tym pęknięta szyba). Co mi jeszcze wpadło w oko to subaru legacy IV H6 automat, gość chce 18 900, samochód ma 151 000 przebiegu i wygląda to zbyt pięknie. Dodam że jest wystawiony na otomoto, ale jak do faceta dzwoniłem to nic nie wspominał o tym żeby było jeszcze w komisie... A wiem że jest w tym komisie bo porównałem wnętrza i plamy na silniku (drugie ogłoszenie na gratce, Auto Komis KLT w Krakowie, ktoś kojarzy?). Więc to tyle na początek, może ktoś się jeszcze wypowie w tym temacie i mi coś podpowie, może niepotrzebnie się cykam i powinienem jechać te 100km zobaczyć te subaru bo bardzo mi się podoba. A teraz przejdę do sedna, stwierdziłem że skoro te auta nie wchodzą w grę to pójdę w coś bardziej praktycznego. Potrzebuję rady co do samochodów terenowych, zależy mi na tym żeby były na ramie i w automacie. Może być diesel, benzyna, nie przekreślam też zamontowania gazu, nie siedzę na kupie forsy i spalanie powyżej 13l w mieście trochę mnie przeraża. Bardzo podobają mi się terenówki utrzymane w konserwatywnej stylistyce. Gdyby Discovery II nie był tak awaryjny to pewnie jechałbym już obejrzeć któreś z tych aut, gdyż bardzo mi się podobają (chętnie przeczytam wasze opinie co do tego auta, na razie to co przeczytałem to było gdzieś 30% pozytywne opinie i 70% negatywnych). Takie auto przydałoby mi się raz w roku na dalszy wypad (+1000km) oraz do domku w beskidach, natomiast przez większość czasu używałbym go również na dojazdy do pracy (15km od miejsca zamieszkania) no i po mieście rzecz jasna. Z góry dziękuję za pomoc :)
Ccub
Nowicjusz
 
Posty: 7

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pierwsze elektronicznie sterowane zawieszenie
    TEMS – pierwsze elektronicznie sterowane zawieszenie – Toyota Soarer – luty 1983. Obecnie trudno wyobrazić sobie samochód o wysokich osiągach bez elektronicznego systemu sterowania parametrami zawieszenia. ...
    Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki
    Dążąc do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla związanej z działaniem firmy, Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe. ...