AUTO ZA 11 000 ZŁ

AUTO ZA 11 000 ZŁ

17 Lip 2013, 14:00

Witam serdecznie, szykuje się do zakupu auta , lecz zanim to zrobię , mądrze było by się kogoś poradzić , dlatego proszę o Wasze rady i pomysły , nie ukrywam jestem studentem , co ważne chciałbym aby auto było ekonomiczne , ale również kiedy trzeba żeby miało moc i tu kolejna istotna kwestia , decyzja diesel czy benzyna , w drugim przypadku zawsze jest możliwość założenia instalacji na gaz ( co jest znacznie lżejsze dla portfela). Nie liczę na żadne bajery , aby była korbka do otwierania szyb :) Zależało by mi również na Tym , by rocznik auta był w przedziale np 2000-2003. Zdaje sobie sprawę , że za taką kwotę wszystkiego mieć nie będę , czekam na wasze odpowiedzi . Dziękuje !!! :D
Student20
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: AUTO ZA 11 000 ZŁ

17 Lip 2013, 14:36

Golf IV 1,6 SR
całkiem przyzwoity silnik 8 V , dobrze znoszący lpg :naughty:
[link wygasł]
Magda93
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: WRO
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W140
Silnik: S300 Turbodiesel
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie
    Nowe Volvo V60 Plug-IN zostało określone przez Euro NCAP najbezpieczniejszym autem na świecie wyposażonym w napęd hybrydowy. W teście europejskiego instytutu samochód otrzymał najwyższy wynik pięciu gwiazdek. "Wszystkie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda