Auto dla żony/drugie auto ok. 20.000-30.000

10 Kwi 2015, 18:27

Witajcie. Mieszkam we Wrocławiu, szukam auta, które miałoby pełnić funkcję tzw. "drugiego samochodu" w rodzinie - dla żony do pracy, typowo miejski. Pierwszym i decydującym kryterium jest ekonomiczność. Nie musi mieć zbyt dużo "bajerów", bo potem za nie się płaci przy naprawie. Nie musi być również demonem szybkości (choć im mocniejszy silnik tym lepiej). Benzyna-diesel - bez znaczenia.
Auto kupuję na siebie na firmę, więc fajnie jakby była FVAT23%, faktura marża w drugiej kolejności. Po roku przepiszę na żonę.
Preferowany rocznik - od ~2007, im młodsze tym lepsze
zakres cenowy 20tys-30tys netto.
preferowany 5 drzwiowy, ale 3 drzwiowy również można wziąć pod uwagę.
silnik - do 1.6 pojemności

Mam takie propozycje, które wybrałem na ciekawe, jeżeli macie inne to zapodajcie śmiało:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
acichon89
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Rover 620 SDi

10 Kwi 2015, 22:12

Na Toyotę jeżeli jest w dobrym stanie nie będziesz narzekał - pomyśl o yarisie. Pod względem bezawaryjności będziesz zadowolony, zobaczy tylko czy jakość materiałów i spasowanie elementów wnętrza Ci pasuje w tym aucie - nawet z tego segmentu są auta które oferują znacznie większy komfort i jakość wykonania.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1284
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...