Auto za 17000-18000 zł

04 Paź 2012, 18:30

Witam poszukuje auta za 17000-18000 zł góra 20000 zł głównie do miasta dla samotnej osoby (ale musi być 5d) nie wiele jeżdżącej. Zastanawiam się nad takimi markami:
-Ford Focus mk2
-Audi A3
-Opel Astra III
-VW Golf V
Kolejność nie jest przypadkowa tylko odzwierciedla to że najbardziej podoba mi się Focus. Proszę o opinie Posiadaczy wymienionych aut. Ale nie tylko. Także Innych którzy mają wiedzę na ten temat.
Silnik na 90% benzyna a nie diesel i oczekiwana moc to 100-125 KM żeby nie być tzw "zawalidroga". Proszę o sugestie który model i z jakim silnikiem z góry dziękuje i pozdrawiam :D
Adam
Adam55n
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: lubelskie

04 Paź 2012, 21:28

Najmłodszy i najpewniejszy w tych pieniądzach będzie Focus. A3 pierwszej generacji też znalazłbyś bez problemu, to dobre auta ale uwielbiane przez młodocianych szaleńców, na drugą generacje za mało pieniędzy. Astra H za te pieniądze to najtańsze modele na allegro, a jeśli takie są to nie z przypadku i na pewno nie dlatego, że ktoś ma dobre serce i sprzedaje samochód poniżej ceny rynkowej. Golf V to już w ogóle poza zasięgiem. W tej kasie mógłbyś szukać co najwyżej dobrej IV.
Chwała nie przemija ...
jovovich
Początkujący
 
Posty: 191
Miejscowość: Piekary Śląskie
Prawo jazdy: 16 01 2008
Auto: Audi a3
Silnik: 2.0 TFSI 200km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

05 Paź 2012, 13:00

Jak już pisałem między innymi dlatego ustawiłem te auta w tej kolejności. Bo w tej kolejności mi się podobają a zarazem w tej kolejności są do zdobycia.
Adam
Adam55n
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: lubelskie