Benzyna bezołowiowa 95 na stacji paliw ORLEN w Krakowie

Benzyna bezołowiowa 95 na stacji paliw ORLEN w Krakowie

29 Maj 2009, 19:49

W piątek około godziny 9 zatankowałem swój samochód benzyną bezołowiową 95 na stacji paliw ORLEN w Krakowie przy ulicy Wielickiej 21, i od tego momentu silnik mojego samochodu odmówił posłuszeństwa.
Wróciłem i złożyłem reklamację.
W pierwszej wersji pani kierowniczka przekazała mi że cały czas tankują się tu samochody nawet policyjne i nikt nie wnosi uwag, ale reklamacja została przyjęta.
Po upływie około pół godziny zadzwoniono do mnie z Katowic że będzie pobrana próbka paliwa z dystrybutora numer 2 z którego to zatankowałem swój pojazd.
Byłem obecny przy pobraniu próbki.
Po około 2 godzinach dostałem wiadomość że z paliwem na tej stacji jest coś nie w porządku i że reklamacja będzie uwzględniona.
Dziwi tylko fakt że Pani Kierowniczka skrzętnie ukrywała przede mną że problemu nie ma.
Broni interesu firmy nie klienta.
Namawiam do omijania tej stacji z daleka, bo w przeciwnym razie będziecie mieć kłopoty ze swoim pojazdem. Pozdrawiam Marek Zabdyr
Ostatnio edytowany przez Marek Zabdyr, 29 Maj 2009, 21:41, edytowano w sumie 1 raz
marko
Marek Zabdyr
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

31 Maj 2009, 19:54

Marek Zabdyr napisał(a):Dziwi tylko fakt że Pani Kierowniczka skrzętnie ukrywała przede mną że problemu nie ma.
Broni interesu firmy nie klienta.

Może nie wiedziała, że jest coś nie tak z paliwem? Może je chwile wcześniej przywieźli i nic o tym nie było wiadomo..? Może chwile wcześniej się dystrybutor popsul?(nie iwem od czego paliwo może być "nie w porządku", więc tak sobie wymieniam)
Zresztą przyjęła reklamacje, więc gdzie tu problem?
eaxene
Aktywny

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...
    Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG Mitsubishi Colt LPG - instalacja gazowa firmy STAG
    W odpowiedzi na rosnące ceny paliw i duże zainteresowanie klientów w salonach Mitsubishi pojawił się model Colt LPG z wysokiej jakości instalacją gazową firmy STAG. Jednocześnie w ofercie jest już dostępny Colt 2012 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda