Benzyna do 35000 - pod lpg

benzyna do 35000 - pod lpg

14 Gru 2016, 20:50

Witam.
Przeczytałem większość podobnych wątków na tym forum, i stwierdziłem, że utworzę swój bo może dowiem się jeszcze czegoś nowego.

Poszukuje auto do 35000 zł , ma to być coś nie mniejszego niż Astra (a najlepiej większy bagażnik).
Biorę pod uwagę : Astre, Chevrolet Cruze, Renault Megane (średnio mi się podoba), Mitsubishi Lancer (ten byłby troche starszy rocznik).

Jestem otwarty na propozycje. To co ważne dla mnie:
-mimo wszystko niezbyt stary
-przebieg poniżej 100 000
-w miare solidne wykonanie wnętrza, żeby plastiki nie piszczały za chwilę
-klima może być manualna chociaż przydała by się automatyczna
-duży bagażnik
-nie sedan , wole hatchback (cruze hatchback, lancer hatchback - te mi się podobają)

Silnik ma się nadawać pod gaz, przebieg nie większy niż 100 000 bo dużo jeżdzę, a chcę nim ładnych parę lat pośmigać.
Osiągi Astry 1,6 bez turbo mi wystarcza (czyli 12sek do setki wystarczy), ale jeśli będą lepsze osiągi to tym lepiej.
kdw60
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...
    Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI Nowy papamobile Mercedes-Benz dla papieża Benedykta XVI
    Dostarczając papieżowi Benedyktowi XVI nowy papamobile, Mercedes-Benz kontynuuje tradycję, która liczy już ponad 80 lat. Dr Dieter Zetsche, prezes zarządu Daimler AG i szef Mercedes-Benz Cars, osobiście przekazał w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Fuso, jak powstaje kabina
      Wtryski od gazu Barracuda
      Audi S3 8L, przedni grill
      Formuła - Elite Circle