Benzynka z gazem do 3 tysięcy

Re: Benzynka z gazem do 3 tysięcy

25 Wrz 2014, 20:03

Powiedzcie mi czy to prawda że nubira strasznie rdzewiała? Ojczym mojej dziewczyny od nowosci jeździł nubira, nie była bita i po 10 latach mówi, że były takie dziury ze można było ręce przełożyć. Na dodatek w górach skończyły się im hamulce bo pękły przewody hamulcowe. Jak kupował to ostrzegał go znajomy, który pracował w fabryce, że one zjeżdżają z rdza z taśmy produkcyjnej. Miały tak rzeczywiście czy to początki produkcji były
Skoczek135
Początkujący

Auto: brak

25 Wrz 2014, 20:52

Progi leciały, jakieś tam miejsca na klapie, masce czy drzwiach też mogą być ale bez przesady. Poza tym silniki dobijają pół miliona kilometrów nieraz..
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

25 Wrz 2014, 21:08

Akurat rdza i pękające przewody hamulcowe to norma ale co za problem dbać o auto? Jak dbasz tak masz.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

25 Wrz 2014, 22:30

Okej :)
To teraz chciałbym zakomunikować, że interesują mnie samochody z całej polski, gdyż mój ojczym jest zawodowym kierowcą i w 2 tygodnie krąży wokół największych miast w Polsce. Myślicie, że jak auto ma być na kogoś z mojej rodziny to mogę wcześniej wypisać umowę jako kupujący i jeździć po prostu z dwoma kopiami ?
Skoczek135
Początkujący

Auto: brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomiczną wersją silnikową jest 1,6 CRDi o mocy 136 KM. Według danych producenta tak skonfigurowany samochód spala średnio 4,4 l/100 km (w trybie miejskim jest to 5,1 l/100 km, natomiast w trasie wynik ...
    Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      Subaru Impreza STI