Blachy PL w UK

Blachy PL w UK

28 Gru 2010, 09:26

Witam mam za niedługo wyjechać do brata do Anglii w październiku kupiłam w Polsce auto i chciała bym nim jechać bo żal go sprzedawać dopiero w sumie co z nim zrobiłam, zastanawiam się jak to wygląda czy jak przyjadę nim to tam muszę go przerejestrować? czy ile można jeździć nim na polskich blachach tam? bo słyszałam że pół roku można spokojnie śmigać na polskich blachach, bardzo proszę o odpowiedź:)
kaska2912
Początkujący

Miejscowość: Tarnów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska
    Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa. Górny grill jest teraz jeszcze ...
    SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji SUV Pajero Sport będzie produkowany na Kałudze w Rosji
    Przedstawiciele firmy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poinformowali o rozpoczęciu produkcji średniej wielkości SUV-a Pajero Sport w zakładach PCMA Rus w Kałudze. Fabryka ta stanowi współwłasność grupy PSA Peugeot ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      MINI Clubman Bond Street, tył