BMW e36 proszę o sprawdzenie

26 Wrz 2010, 22:06

Witam.
Prosił bym o ocenę tej e36...
Ogólnie chodzi o to czy nie była gdzieś puknięta, lakierowana, jaki jest jej stan blacharski według was... itp itd...


[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam.
Kubol91
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: poland

26 Wrz 2010, 22:18

Ja w sumie nic nie widzę przebieg tez powinien być ok tylko spytaj sie czy sekwencja jest bo jak nie to nie ma sensu
Go Faster
Początkujący
 
Posty: 188
Miejscowość: mazury

26 Wrz 2010, 22:22

wiem właśnie bez sekwencji nie biorę :cool: i jeszcze muszę tył zobaczyć bo cwaniak fotek tyłka nie wstawił... :???:
Słyszałem, że można to ocenić po wyglądzie butli może ktoś potrafi i wie czy to sekwencja czy normalna gazownia???
Kubol91
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: poland

26 Wrz 2010, 22:37

Żle nie wygląda ale cena podejrzanie niska jak na ten rok i napewno zgodzą sie ze mną użytkownicy BMW z tego forum.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Wrz 2010, 22:43

Pewnie dlatego że to nie sekwencja a gaz założony rok temu i odczuwa dyskomfort jazdy.
Zadzwoń zapytaj jak jest niedaleko ciebie i jest w sekwencji bierz jakiegoś mechanika i leć sprawdzić;)
Go Faster
Początkujący
 
Posty: 188
Miejscowość: mazury

26 Wrz 2010, 22:48

No pewnie nie sekwencja i jeszcze te nie całe 3000wyświetleń :roll:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Burza na drodze
    W Polsce sezon burzowy trwa zazwyczaj od kwietnia do września, ale apogeum występuje między czerwcem, a sierpniem. Takie warunki pogodowe podczas podróży samochodem stanowią zagrożenie ze względu na bardzo ograniczoną ...

26 Wrz 2010, 22:54

bo ja sam z 1500 razy wyświetlałem... :mrgreen: nie no żart... :grin:

[ Dodano: 26 Wrzesień 2010, 22:54 ]
Też mi się wydaje, że to pewnie nie sekwencja... :sad:
Kubol91
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: poland

26 Wrz 2010, 22:58

Zadzwoń jutro i jak byś mógł to daj znać czy sekw. czy nie;)
Go Faster
Początkujący
 
Posty: 188
Miejscowość: mazury

26 Wrz 2010, 23:06

Ok postaram się, ale nie wiem czy jutro zdążę, ale jakoś w tygodniu napewno zadzwonię...
Tak sobie myślę, że może cena też taka okazyjna, ponieważ butla trochę lipnie włożona, cały bagażnika prawie zajmuje... jak by nie można jej było w miejsce koła zapasowego wepchnąć... :cool:
Kubol91
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: poland

26 Wrz 2010, 23:19

Cena niska, ale to kompakt, w dodatku krokowiec, więc to nieco tłumaczy.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

26 Wrz 2010, 23:40

jiGsaw możesz mi mniej więcej rozrysować co oznacza słowo "krokowiec" :?:
Kubol91
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: poland

27 Wrz 2010, 22:24

Kubol91 napisał(a):jiGsaw możesz mi mniej więcej rozrysować co oznacza słowo "krokowiec" :?:

jak mniemam to określenie ze sporta :?: co jiGsaw :?: :mrgreen: :mrgreen: bo nigdzie indziej nie słyszałem tego określenia ,a tylko na sporta nie wchodze :grin:

a co do kołpakta to on mi sie nie widzi,lepszy byl by nawet sedan,bo do tych wynalazków to prawie nic nie pasuje z innych e36.ceny sa lekko wieksze(części) i .......paskudny jest co tu dużo pisać :twisted: :twisted:
gwynbleidd
Nowicjusz
 
Posty: 18
Miejscowość: Rivia