Planuje kupić BMW zastanawiam sie nad e36 sedan / e36 cupe

Planuje kupić BMW zastanawiam sie nad e36 sedan / e36 cupe

26 Lip 2013, 22:42

Witam mam 17 lat niedługo prawko i te sprawy jakio 1 auto chciałbym kupić BMW myslałem na
E36 sedan albo cupe
Zwracam sie do was z pytaniem co lepiej
bardziej myśle nad cupe ale teraz jaką najlepiej pojemność rodzaj silnika itp
Jaki polecacie + jaki silnik i jaką najlepiej pojemność chce by jak naj mniej palił
szaleć takim autem nie będę ( tylko w zime ) i nie potrzebuje jakiegoś super silnika M Power
najzwyklejszy silniczek który mało pali jaki polecacie mam do wydania 4500 zł czy w tej cenie kupie bawarke w dobrym stanie ?
Łukasz2142
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Planuje kupić BMW zastanawiam sie nad e36 sedan / e36 cupe

26 Lip 2013, 22:44

PS
taka E36 w Gazie to dobry pomysł czy lepiej benzyna
Łukasz2142
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Planuje kupić BMW zastanawiam sie nad e36 sedan / e36 cupe

14 Sie 2013, 18:41

Łukasz2142 napisał(a):4500 zł czy w tej cenie kupie bawarke w dobrym stanie ?

Beez żadnego problemu.

Łukasz2142 napisał(a):taka E36 w Gazie to dobry pomysł czy lepiej benzyna

Gaz w e36 jak najbardziej.

Rozejrzyj się nad 318is. W tej cenie powinieneś złapać. Jest to naprawdę dynamiczne autko. A jak na swoją moc pali nie dużo. 1.6 i 1.8 spoko, tyle że z m40 różnie bywa (niektóre "podkatowane" jednostki bywają "sypliwe" - awaryjne)... Ewentualnie możesz jeszcze poszukać e36 z m43. Ewentualnie możesz kupić 320i, z gazem i tak Cię bardzo nie zaboli. Do zabawy na śniegu wystarczy Ci każde BMW, więc o to się nie martw. Szukaj na tablica.pl ...

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Udany silnik 8AR-FTS turbo 200t  - Lexus Udany silnik 8AR-FTS turbo "200t" - Lexus
    Przez całe dekady Lexus konsekwentnie wyposażał swe samochody w benzynowe silniki wolnossące – od słynącej z wyjątkowej kultury pracy widlastej ósemki w pierwszym flagowym Lexusie LS 400, po pięciolitrowe V8 ...
    Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie
    Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie na świecie w ciągu zaledwie jednego roku. Użytkownicy pojazdów elektrycznych z całego świata mogą pokonywać coraz dłuższe trasy mając do dyspozycji już ponad ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen T-Roc R-Line
      Ferrari 458 Spider, 3
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Rajdowe maluchy, Fiat 126p