Bmw e46 compact proszę o opinie.

bmw e46 compact proszę o opinie.

06 Sty 2013, 13:39

Witam szukam nowego auta i strasznie podoba mi się e46 w sedanie albo coupe, niestety na tą chwilę nie stać mnie na to nadwozie i wpadło mi w oko też nadwozie compact. Możecie się wypowiedzieć na temat tego auta? na auto chcę przeznaczyć około 13 tys zł ( będę chciał je sprowadzić z DE gdyż mam taką możliwość czyli do przeznaczenia jakieś 3 tys € na samo auto bez opłat rejestracji i ubezpieczenia). Zastanawiam się nad benzyną ale jeżeli diesle są godne polecenia to też rozważę. Co myślicie na temat tego auta? Proszę o opinie ;) Pozdrawiam.

Edit:
Znalazłem coś takiego:
http://tnij.com/lTty9
co myślicie? Czy taki silnik 1.6 radzi sobie z takim autkiem?
grigori65
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 2007
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: corsa b
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995

Re: bmw e46 compact proszę o opinie.

06 Sty 2013, 20:59

nikt się nie wypowie?
grigori65
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 2007
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: corsa b
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja III runda NIGHT POWER 2013 GP w Łomży / relacja
    Kolejna impreza z cyklu NIGHT POWER 2013 Grand Prix za nami. Nawet deszcz nie zniechęcił fanów wysokooktanowej adrenaliny. Kiedy tylko ulica wyschła pierwsze auta stanęły na linii startu. 10 sierpnia na ulicy Spokojnej ...
    Opel ADAM zdobywa nagrodę Red Dot za wzornictwo Opel ADAM zdobywa nagrodę Red Dot za wzornictwo
    Zdaniem ekspertów i klientów, doceniających niekonwencjonalny wygląd i przełomowe technologie, Opel ADAM to prawdziwy krzyk mody. Najnowszym potwierdzeniem tej opinii jest renomowana nagroda Red Dot za wzornictwo, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      GTP Light