Bmw E70 3,0si rocznik 2006-2008 z usa

16 Mar 2019, 00:13

Witam w związku z tym ze widzę tu ekspertów w tym temacie zamieszczam tu swoje pytanie i jak mi się wydaje logiczne wywody ;)
A wiec planuje zakup auta z aukcji w USA uszkodzonego najchętniej w stopniu niewielkim , rocznik 2006 do 2008 z racji ze auto będzie w pl pracować na gaziorze . Ceny aut w Polsce są co najmniej chore jak za takie stare auta a w stanach z tego co obserwuje aukcje można coś kupić za niewielki ułamek ceny doliczając koszty kwota oszczędności może się zamknąć w granicach 40-50 procent ceny w pl. Przy zakupie skorzystam z firmy która kupi auto załatwi formalności i podstawi auto pod drzwi , jakiej jeszcze nie zdecydowałem bo dopiero co pozbyłem się swojego klunkra. Najchętniej z siedziba na Śląsku w Małopolsce lub Świętokrzyskim lubię kontakt z żywym człowiekiem ale załatwienia sprawy telefonicznie wysyłkowo mailowo także nie wykluczam.
A teraz do rzeczy z jakich rejonów wybierać auta żeby transport był jak najmniej kosztowny , jakie firmy z tej branży polecacie , jakie ceny osiągają takie auta z braku czasu śledziłem tylko kilka aukcji ceny oscylowały w granicach 1500-2700 dolarów za auta lekko uszkodzone ale teoretycznie jeżdżące i ogólnie sprawne. Na auto chce przeznaczyć kwotę oczywiście jak najmniejsza tak żeby jakość była adekwatna do ceny .
proszę o jakieś konkretne odpowiedzi lub wyprowadzenie mnie z błędnego toku myślowego jaki nabyłem obserwując oferty aut sprowadzonych z USA do sprzedaży w Polsce przy narzutach handlarzy rzędu kilkudziesięciu tys zl.
Nie bierzemy pod uwagę kosztów napraw , mam kontakty odnośnie części , dwie ręce i głowę na karku (czytaj zawodowy mechanik)znajomych blacharzy itp.
No trochę zanudziłem ale z góry dzięki za podpowiedzi.
Serwis UTB
ulter81
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: skarzysko

30 Mar 2019, 17:30

Witam serdecznie,

Chętnie podejmę się zakupu dla Pana auta z USA z Aukcji ubezpieczeniowej. Zweryfikuję pochodzenie ewentualne wypadki itp ale od razu napiszę NIE POLECAM 2006-2008 to auto ponad 10 letnie z Niciskiem na BMW :) Sam kocham BMW mam 2 sztuki ale jeżeli nawet oddał bym Panu moje za darmo a policzył Lawetę na wysyłkę , Wysyłkę, odprawę, koszty w Porcie , VAT, Cło, Lawetę do PL, Tłumaczenie , akcyze przerobienie świateł na żółte plus naprawa i serwis bo przecież auto nie będzie nowe okaże się że wyda Pan 1000 zł. więcej niż kupi Pan auto w PL z rękojmią !!! a tu nawet jak silnik stanie w poprzek nic Pan nie zrobi.

Szkoda bo nie zarobię prowizji pisząc taki post ale wolę nie zarobić lub zarobić kiedyś w przyszłości. PROSZĘ NIE sprowadzać tak starcyhj aut z USA ale jak nie przekona moja opinia to proszę przeglądać iaai.com oraz copart.com wskazać auto , które interesuje a resztą zajmę się ja pod sam dom aby nie czuł się Pan , że zbywam.

Marek Witkowski
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

30 Mar 2019, 17:48

Witam juz podpisałem umowe na sprowadzenie auta z inna firma , to co Pan pisze jest jak najbardziej prawdziwe ale wlasnie i tu te ale rocznik 7 lu 8 z przyczyn czysto technicznych auto ma jeździć na LPG , przeróbek jest naprawde nie wiele a raczej nic poza światłem przeciwmgielnym , na resztę sa juz opracowane sposoby , koszt napraw to tak naprawde jak dla mnie koszt czesci ,
Cena po opłatach bedzie niższa od polskiej o jakies 10tys zl w Polsce ludzie chca bajonskie sumy za x5. Wiadomo kupuje sie tak naprawde kota w worku ale jak to mowia jest ryzyko jest zabawa albo kto nie ryzykuje szampana nie pije ;)
Oczywiscie decyduje sie na to z cała świadomością ze coś moze pójść nie do konca tak ale do odważnych swiat nalezy.
Serwis UTB
ulter81
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: skarzysko

30 Mar 2019, 17:53

Proszę odezwać się na Forum jak juz będzie u Pana pod domem - przeanalizujemy to współnie bez ściemy. PS niech Pan nie kupuje auta oczami !!! I Absolutnie bez wefyfikacji pochodzenia gdyż w USA auta lepi się z plasteliny i maluje wałkami naprawdę - jakość jest mizerna bo nikt nie przywiązuje do tego wagi.

A czy mogę zapytać z jaką firmą gdyż to forum nie ma służyć wielbieniem mojej osoby :) lecz właśnie otwartą dyskusją.

Życze udanego zakupu.
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

30 Mar 2019, 18:10

Firma usaimport z wawy. Niestety zakup jest możliwy tylko oczami bo nie pomacam go na odległość ;)
Miejmy nadzieje ze sie uda jak juz cis znajde i bedzie u mnie napisze na forum jak to wyszło na żywo.
Mam nadzieje ze nie bedzie jak zawsze ze miało byc tak pięknie a wyszlo jak zawsze.
Pozdrawiam
Serwis UTB
ulter81
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: skarzysko

22 Kwi 2019, 10:26

A wiec finał jest taki zakupilem auto w PL sprowadzone z De , oczywiscie uszkodzone (dokladniej padnięty motor) koszt taki sam jakbym sprowadził auto z usa , tyle ze ten egzemplarz jest juz na gaziorze wiec parę zl w kieszeni zostanie.
Serwis UTB
ulter81
Nowicjusz
 
Posty: 6
Miejscowość: skarzysko
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Największy rozpraszacz kierowcy? Jazda na zderzaku
    Co najbardziej rozprasza kierowców podczas jazdy? Brytyjscy kierowcy twierdzą, że jest to widoczny we wstecznym lusterku samochód, który jedzie zbyt blisko nich. Jazda na zderzaku to problem również ...
    Co zrobić kiedy auto odmawia posłuszeństwa?
    Patrząc na samochód w pierwszym momencie zachwycamy się jego linią, doceniamy parametry silnika, cieszą nas wygodne fotele i niesamowity dźwięk wydobywający się z zestawu audio. Wszystkie te elementy wpływają na komfort ...

 
cron