BMW na targach NAIAS 2013 w Detroit

BMW na targach NAIAS 2013 w Detroit

09 Sty 2013, 13:24

Ekspresyjny design oraz wielość innowacyjnych rozwiązań - to najkrótszy opis modeli, dzięki którym sukces BMW przenosi się w przyszłość na targach NAIAS 2013 w Detroit. zwiedzający będą mogli zobaczyć nowe, wchodzące właśnie do produkcji modele BMW, a także nowatorskie samochody koncepcyjne, w których udało się połączyć w spójną całość postęp technologiczny, innowacyjną formę i wzorową troskę o środowisko naturalne.

BMW Concept 4 Coupe: więcej elegancji, dynamiki i indywidualizmu
Image

BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
Image

BMW Z4: roadster przyszłości, jeszcze atrakcyjniejszy i bardziej wyjątkowy
Image

BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
Image

BMW EfficientDynamics: jazda w przyszłość z BMW ActiveHybrid i BMW eDrive
W ramach swojej strategii rozwojowej BMW EfficientDynamics, BMW Group pracuje nad wieloma koncepcjami systemów napędowych o niskim oddziaływaniu na środowisko naturalne. Stale doskonalone silniki spalinowe, modele BMW ActiveHybrid, wykorzystanie wodoru jako paliwa, a także optymalne wykorzystanie w pełni elektrycznych układów napędowych i systemów hybrydowych z ładowaniem akumulatorów z zewnętrznego źródła stanowią centralne filary prowadzonych prac.

Wszystkie obecne i przyszłe samochody koncepcyjne BMW wykorzystujące do napędu wyłącznie energię elektryczną - a więc wolne od spalin - są oznaczone terminem BMW eDrive. Nowa submarka BMW i przejęła status lidera innowacji w tej dziedzinie. Pod marką BMW wzbogaconą literą "i" pierwszy czystej krwi samochód elektryczny - BMW i3 - trafi na rynek w 2013 roku, a kolejny rok przyniesie wprowadzenie do sprzedaży BMW i8, który będzie samochodem sportowym z hybrydowym układem napędowym i ładowaniem akumulatorów z zewnętrznego źródła. Te innowacyjne modele będą również prezentowane na stoisku BMW Group w Detroit.
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2755
Zdjęcia: 9815
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Silnik 5.0 V8 2UR-GSE - Lexus Silnik 5.0 V8 2UR-GSE - Lexus
    Silniki samochodów luksusowej japońskiej marki słyną z doskonałej kultury pracy, niezawodności i znakomitych osiągów. Jednak prawdziwą dumą Lexusa jest 2UR-GSE – pięciolitrowy, wolnossący silnik V8, napędzający ...

  •