Boksy garażowe

boksy garażowe

09 Kwi 2013, 21:04

Ostatnio wpadłem na pewną stronę, gdzie pokazane było fajne rozwiązanie jako przechowalnia na różnego rodzaju rzeczy np. sprzęt sportowy, motoryzacyjny czy inne narzędzia. Zacząłem się zastanawiać nad zakupem takiego magazynu do mojego miejsca parkingowego podziemnego. Szukam opinii osób użytkujących taka przechowalnię. Zainteresował mnie szczególnie producent z Krakowa - SABAJ. Może macie już doświadczenia w tym zakresie?
maverick88
Obserwowany

Auto: ford

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale 1963 rok Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale 1963 rok
    Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale miała silnik z dwoma wałkami rozrządu o pojemności 1600 cm3 - wersji samochodu o tej samej nazwie - Giulietty, zaprojektowanej przez Franco Scaglione dla firmy Bertone na nadwoziu z krótkim ...
    [C] C4 II 1,6 / Bravo II 1,9 / Megane III 1,5 / Octavia II 1,6 [C] C4 II 1,6 / Bravo II 1,9 / Megane III 1,5 / Octavia II 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment C - silnik diesla o mocy około 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 II 1,6 HDi - 112KM - Fiat Bravo ...

• Warto przeczytać
    • Mazda rim
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7