Bus do przewozu osób za ok. 30 000 zl

09 Gru 2012, 16:26

Witam. poszukuję busa do przewozu osób za kwotę około 30 000 zl - może być lekko więcej niż ta sumka. Bus ma posiadać 9 miejsc wraz z kierowcą i pokonywać długie trasy. nie jestem pewien co wybrać. głównie myślałem pomiędzy renault trafic a vw (t4 - t5). autko ma być oszczędne ale przedewszystkim niezawodne. już nawet bardziej mi zależy na niezawodności niż na oszczędności. odrazu mówie, że ma to być bus w wersji long ale nie coś w stylu sprintera. busik ma byc poprostu zwinny i na tyle nie duży aby mógł się pomieścic w ciasnych uliczkach. na vito ta suma raczej jest za mała aby kupić porządnego busa więc nie rozglądałem sie w tej marce. jaka jest wasza opinia ? co najlepiej i z jakim silnikiem tak aby bylo to naprawde niezawodne autko?.
fastnone
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys
    Pomimo że branża samochodowa ogłosiła jakiś czas temu koniec kryzysu, on jednak znowu powraca. Dla sektora transportowego oznacza to ponowne pogorszenie warunków działania: wzrost cen paliw, zmniejszenie zamówień. ...
    Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...