Cadillac 4.6 l V8?

10 Lut 2019, 15:07

Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie przywitać.
Miałbym do Was prośbę o pomoc/poradę odnośnie zakupu Cadillaca.
Od jakiegoś czasu szukam drugiego auta - nie do codziennej eksploatacji. Coś fajnego, starszego i z duszą. Do dopieszczenia i weekendowych eskapad.
Wpadło mi wczoraj w oczy ogłoszenie sprzedaży Cadillaca Seville 4.6l V8. Rok produkcji 1997, przelot cca 300 000 km.
Czy możecie troszkę przybliżyć mi wizerunek tego auta? Typowe bolączki, jak ten silnik i skrzynia, na co zwrócić uwagę przy zakupie? 4,6l V8 300KM brzmi przerażająco ale przy takiej wielkości silnika moc wcale nie jest wyżyłowana. Przelot 300 000 km (o ile oczywiście realnie nie ma 3 milionów km) to auto na dotarciu przy tych parametrach :)
Z góry będę wdzięczny za wszystkie uwagi. Przyznam wprost i szczerze, że nie mam zielonego pojęcia o Cadillacach - początkowo szukałem starszego Jaguara ale jakoś to auto urzekło mnie swoim wyglądem. Z opinii jakie znalazłem w necie też wgląda to całkiem fajnie. Z góry wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Kamal
Obserwowany
 
Posty: 1

10 Lut 2019, 15:10

Chłopie auto egzotyk, 99,9 % motoryzacyjnie zakręconych nie widziało tego auta na oczy a Ty pytasz o opinie :?

Najpewniej będziesz jak pogrzebiesz gdzieś na amerykańskich forach na nt tego auta
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16213
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

10 Lut 2019, 17:12

To, o czym pisze Kao to raz, dwa - kupujesz weekendową zabawkę, po co Ci opinie o (bez) awaryjności? :D
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14082
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004