Moje auto: CADILLAC SeVille STS V8 - amerykańska limuzyna

Moje auto: CADILLAC SeVille STS V8 - amerykańska limuzyna

30 Wrz 2013, 12:47

Pozwólcie, że przedstawię Wam moje auto: CADILLAC SeVille w sportowej wersji STS. Sercem tego samochodu jest potężny silnik o pojemności 4,6 l i mocy 305 KM, który rozpędza niemalże 2-tonowe auto do 100 km/h w niecałe 7 sekund - niezły wynik, prawda? Samochód, jak na amerykańską limuzynę przystało, jest wyposażony we wszystko, co można sobie wyobrazić - i jeszcze więcej :P Koniec gadania, oto i on - miłego oglądania :)

przemulala
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 05 1992
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: CADILLAC
Silnik: 4,6 B8 305KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

Re: Moje auto: CADILLAC SeVille STS V8 - amerykańska limuzyna

01 Paź 2013, 10:30

Genialne to auto. Kiedyś się interesowałem tematem, ale koszty przywozu zadbanego egzemplarza są spore.
blend
Nowicjusz

Auto: Peugeot 307

Re: Moje auto: CADILLAC SeVille STS V8 - amerykańska limuzyna

01 Paź 2013, 20:48

Fakt. Jeśli jednak nadal jesteś zainteresowany tematem, polecam przyjrzeć się mojemu OGŁOSZENIU na forum.

Pozdrawiam ;)
przemulala
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 05 1992
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: CADILLAC
Silnik: 4,6 B8 305KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz
    Jak być eco, kiedy za oknem mróz? Dzięki utrwalaniu odpowiednich nawyków z każdą kolejną zimą zauważymy coraz większą różnicę w portfelu. Eco driving to styl jazdy, który możemy wykorzystywać niezależnie ...
    BMW Zagato Roadster 2012 BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light