Cena Szyberdachu i przyciemnienia szyb

Cena Szyberdachu i przyciemnienia szyb

19 Kwi 2015, 09:52

Witam, chciałbym spytać was ile wyniesie mnie przyciemnienie szyb w bmw e46 tym po lifcie, oraz założenie szyberdachu i czy da się go założyć, dodam że ja bym sie tego nie podejmował, chodzi mi o cenę za materiały i koszt robocizny. :ok:
pawel74aa
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 03 1996
Przebieg/rok: 43tys. km
Auto: "Nie mam"

Re: Cena Szyberdachu i przyciemnienia szyb

20 Kwi 2015, 17:25

pomoże ktoś ?
pawel74aa
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 03 1996
Przebieg/rok: 43tys. km
Auto: "Nie mam"

Re: Cena Szyberdachu i przyciemnienia szyb

20 Kwi 2015, 20:58

Ceny przyciemniania szyb pytaj w stosownym warsztacie w swojej okolicy. Szyberdach to nie taka prosta sprawa. Oryginalny wiąże się z poważną ingerencją blacharską w konstrukcję auta - wymiana dachu/ cięcie /spawanie/lakierowanie. Pewnikiem nie będziesz chciał ze względu na koszty / kaleczenie auta. Pozostaje wtedy wycięcie dziury w dachu i montaż jakiego uniwersala z ręczną obsługą w okrojonej wersji , czyli zamknięte / otwarte częściowo ale nie odsunięte.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym Pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym
    Pierwszy seryjnie produkowany samochód z napędem hybrydowym – Toyota Prius – grudzień 1997. Toyota co prawda nie wynalazła hybrydy, lecz opracowała pierwszy układ hybrydowy, który miał szansę odnieść ...
    Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów Nowe zasady przeglądu samochodu na stacji kontroli pojazdów
    Wszystkich kierowców którzy posiadają auto będą obowiązywały nowe przepisy dotyczące badań technicznych. Aktualnie za takie badanie właściciel pojazdu płaci po jego wykonaniu, a według nowych przepisów ...

•