Cenzura na forum

12 Gru 2008, 19:40

Kolego piszesz dwa posty pod rząd, zaśmiecasz forum i zawracasz głowę czymś co jest mało istotne, a wręcz podejmowanie rozmów na ten temat jest bezsensu...chcesz być fajny?
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
0

12 Gru 2008, 21:15

MotoAlbercik napisał(a):Oto co kolega Leone1 napisał mi na pw :
Witam,
Powtarzam, że zimówki bardziej szkodzą w naszym klimacie, niż pomagają i przytaczam niezależne badania, to wszystko...
Już wcześniej pisałem, ale wycięliście.
Jestem czynnym kierowcą od 30 lat, przejechałem równik ponad 20 razy. Jeździłem w rajdzie Cinquecento i innych. Jeździłem po całej Europie, a nawet USA i na prawdziwych zimówkach (z kolcami). Często jeżdżę do kolegów z Finlandii pojeździć po lodzie, to mogę coś na ten temat powiedzieć. W gronie kierowców rajdowych śmiejemy się z tych kapciuchów, ale kiedyś kolega dla prasy powiedział, że należy zmieniąc na zimowe, to w środowisku został b. źle odebrany - później tłumaczył, ze musiał tak powiedzieć ( bo obiecali mu sponsoring). Mam też tzw. zimówki (bo kupiłem z samochodem) i nie chodzi o pieniądze, bo mnie akurat stać, ale wole kupić dwa komplety dobrych letnich... tu chodzi o bezpieczeństwo, a nie o nabijanie kiesy producentom tzw. "zimówek".

_________________
leone1

Normalnie ręce opadają...


leone1 ma rację, tak trzymać
Iluminat
Nowicjusz
 
Posty: 6
0

12 Gru 2008, 22:10

Piter napisał(a):Kolego piszesz dwa posty pod rząd, zaśmiecasz forum i zawracasz głowę czymś co jest mało istotne, a wręcz podejmowanie rozmów na ten temat jest bezsensu...chcesz być fajny?


Masz tyle tych samochodów?, czy tylko tak dla szpanu?
Ile postów pod rząd można pisać?
Skąd wiesz, co jest interesujące?
O, widzę, że zbanowali największego swojego konkurenta, - leone1 był po prostu mądrzejszy od nich i w ich mniemaniu był dla nich zagrożeniem - dostali trochę niby-władzy to ciach!. Wiemy do czego doprowadza selekcja negatywna
Iluminat
Nowicjusz
 
Posty: 6
0

13 Gru 2008, 00:49

Po co zarejestrowałeś się na tym forum?
Nie Twoja sprawa, jeśli chodzi o te auta, zajmij się sobą.
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
0

13 Gru 2008, 17:38

Kolego Iluminator - masz chyba zły tok rozumowania - nikt na żadnym forum nie ma żadnej władzy.Admin zakłada forum oraz dba o jego sprawność techniczną.Moderatorzy z kolei dbaja o porządek i kulturę na forum.A ty porządek z kulturą mylisz z władzą.Jak ktoś cię gdzieś obrazi i tego kogoś pobijesz za to i znajdziesz się w rękach policji,to też powiesz że policja ma troszkę władzy i już może robić co chce?Jeżeli każdy by robił co chce i gdzie chce,to ja nie chcę nawet wyobrazić sobie takiej społeczności.
I jeszcze co do "picia" do Karsona - ja mam na siebie zarejestrowanych tylko 17 samochodów.I nikt,kto mnie zna,nie uważa,że to szpan.Znam też wiele ludzi(rodzin),gdzie jest kilka samochodów.Czy oni też szpanują przed sąsiadami?Nie wydaje mi się...Inną rzeczą jest fakt,że to,ile samochodów się ma,to sprawa prywatna i nie powinna nikogo obchodzić.A już tym bardziej ciebie...
No i uważam,że dyskusja z osobą o tak niskim poziomie inteligencji jaką ty przedstawiasz na forum jest zupełnie zbedna.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0

13 Gru 2008, 19:14

amen
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hyunadi Santa Fe Nowej Generacji - wizualizacje modelu
    Hyundai ujawnił pierwsze informacje dotyczące modelu Santa Fe Nowej Generacji, którego światowa premiera odbędzie się w lutym, a europejska prezentacja będzie miała miejsce podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. ...