Chce sprowadzić uszkodzone auto z zagranicy z Niemiec

Chce sprowadzić uszkodzone auto z zagranicy z Niemiec

20 Gru 2012, 21:48

witam chce sprowadzić auto z zagranicy z niemiec chce kupić auto uszkodzone ale nie bite tylko z uszkodzonym silnikiem i je naprawić i sprzedać mam zamiar jechać po 4 auta i po takie żeby się sprzedały np audi z roku 2005 teraz moje pytanie czy to się opłaca ile mogę na tym zarobić na jednym aucie Za ile mogę tam kupić auto i za ile sprzedać z góry dziękuje i jakie są koszty takiego sprowadzenia rejestracji itp co muszę zrobić opłacić . i jakie auta brać
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska

Re: Chce sprowadzić uszkodzone auto z zagranicy z Niemiec

20 Gru 2012, 22:04

trzeba zacząć od tego że musisz mieć dojścia do takich samochodów bo jechać w ciemno nie ma sensu
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Gru 2012, 11:31

Szczerze mówiąc jak nie masz o tym pojęcia to się za to nie zabieraj...
arti123
Początkujący

Miejscowość: Lca

21 Gru 2012, 12:20

Szczerze mówiąc, jeśli nie masz "znajomości" to nawet w to się nie baw :no: a jeśli chcesz brać z uszkodzonym silnikiem, to chyba auta na części (w życiu nie naprawisz silnika, opcja wymiana, ale to samobójstwo dla portfela :lol: ); zarobek jest taki, jeśli auto na chodzie
jeśli masz zaufana osobę, ty płacisz max od 300 do 3000 Euro (za używane, wyglądające jak nówka, a w środku rzęch, czyli jak u nas)a sprzedajesz za 15-45tys w zależności od marki i rocznika, mój sąsiad tak robi, ściąga z poboczy auta i daje kosmiczne ceny, kosmetykę jedynie zrobi, a auto pójdzie do naprawy po m-cu :lol:
HigherLove
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 13 05 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: audi
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

21 Gru 2012, 21:34

ja naprawiam auta dla tych co ściągają ja im nie wierze ze mnie nie oszukaja wole dowiedzieć sie sam jestem mechanikiem z zawodu i nie wiem czy oni mówią prawdę wiem tyle ze im sie to opłaca sciagają auto z zagranicy z uszkodzonym silnikiem czasami bywa tak ze trzeba wymienić silnik jezeli jest pekniety blok a jezeli nie to wszystko da sie naprawić głowica jak peknieta to mozna wymienić na nowa ja mam bardzo tanie czesci nowe bo po znajomości i te auta to sa lepszej klasy nawet i po tuningu np.audi z grilem do ziemi silnik 10 v
i trzeba było wymienić silnik i mówili ze im to sie opłaca przywóz mi drugi silnik kurierem gdzie firma płaci za silnik 7 tys i oni jeszcze płaca na mechanika i za przywiezienie i za przerejestrowanie gotowe do sprzedania wiec widze sam jak jest jak bym ja takie auto sprowadził sam naprawił czesci jakoś bym skombinował czasami pierdułka wychodzi a auto uszkodzone z silnikiem lub ze skrzynią czy elektryką sa bardzo tanie tylko nie wiem ile i gdzie jechać wiem ze sam nie pojade mam kilku gości pojechać po pare aut zeby na lawete sie zrzucić myśle nawet tam jechac na tydzień czasu i moze być to daleko francja tłumacz sie znajdzie przepraszam za błędy wiec nie wiem moze poradzicie jakies miejsca
ochroniarz02
Początkujący

21 Gru 2012, 21:37

dodam ze goście sprowadzają co miesiac auta z uszkodzonym silnikiem i na bierzaco sprzedają
ochroniarz02
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...
    Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...

• Re: Chce sprowadzić uszkodzone auto z zagranicy z Niemiec

23 Gru 2012, 11:55

Tak na dobrą sprawe to nikt na forum nie będzie w stanie powiedzieć czy taki interes się opłaca oraz jak na tym wyjdziesz. Jakie to dokładnie samochody oraz koszty naprawy usterek? To największa zagadka.
    WiecejOpon
    Początkujący

Auto: Seat Leon I

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      GTP Light