Chevrolet Lacetti 1.6SX gaz sekwencja

Chevrolet Lacetti 1.6SX gaz sekwencja

01 Lip 2011, 07:55

Witam jestem tu nowy nie wiedzialem gdzie ten temat umiescic jezeli tutaj nie pasuje to prosze go o przenieniesienie w odpowiedni temat
a pytanie moje jest takie
Czy w samochodzie na gaz tak samo nalezy wymieniac oleje filry paliwa powietrza itp co 10 -15 km czy jest to bez roznicy ?
Drugie pytanie to jak czesto wymienia sie filtr gazu i inne wymiany zwiazane z gazem bo nawet nie wiem co tam sie wymienia i co ile km
Adicek
Nowicjusz

Miejscowość: Radzionków
Auto: Chevrolet Lacetti 1.6 SX

Re: Chevrolet Lacetti 1.6SX gaz sekwencja

03 Lip 2011, 14:56

Obsługa samochodu czyli wymiana świec oleju itp. powinna odbywać się w takiej samej częstotliwości jak przed zamontowaniem instalacji czyli tak jak zaleca producent auta.
Przeglądy instalacji LPG są wyznaczone w książeczce przeglądowej i w zależności od producenta instalacji odbywają się co 10 lub co 15 tyś km.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
    BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Autosacrum 2009
      GTP Light
      Jaguar