Ciekawy, nietuzinkowy samochód w granicach 20-25 tys.

Ciekawy, nietuzinkowy samochód w granicach 20-25 tys.

28 Sie 2017, 22:48

Rozglądam się za kolejnym samochodem. Obecnie jeżdżę Citroenem C4 w wersji Loeb- czerwony lakier, białe 17'ki, duża panorama. Jestem bardzo zadowolony z tego auta- b. ekonomiczne, zwraca uwagę i co najważniejsze zawsze bardzo mi się podobały. Szukam czegoś równie mało spotykanego, w fajnej wersji lub w mało spotykanej konfiguracji.
Chcę wydać ok. 20-25.000zł, nastawiam się na silniki benzynowe z LPG połączone z manualną skrzynią z racji zmniejszonego prawdopodobieństwa awaryjności, ale ani jedno, ani drugie nie jest priorytetem. Szukam auta większego, bardziej pojemnego lub przynajmniej z dodatkowymi drzwiami na tyle.
Od zawsze miałem słabość do Volvo, a w szczególności XC 70 w wersji Ocean Race. Myślałem też o Land Roverze Discovery 2, Volvo S80, Jeepie XJ z końca produkcji, czy A6 C5 Allroad. To tylko niektóre moje typy i się przy nich absolutnie nie upieram. Jeżeli chodzi o roczniki to preferencji nie mam- jak będzie ciekawy samochód w fajnym stanie to jak najbardziej biorę go pod uwagę. Zależy mi na sporej ilości miejsca w środku, względnym komforcie. Chętnie się dowiem, jakie macie propozycje i co polecacie.
AdamTC
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 02 2006
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Volvo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać? Jazda z przyczepą - o czym trzeba pamiętać?
    Wakacje to dla wielu osób okres podróży, inni na czas urlopu planują remont czy przeprowadzkę. Często przydatna w takich sytuacjach może okazać się przyczepa. Prowadzenie auta z przyczepą to jednak często niełatwe ...
    Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...

•  
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Formuła - Elite Circle, 2
      Mazda RX-7 koncepcyjny model RX-VISION, wnętrze
      Wyścigi uliczne Olsztyn - dziewczyny