Citroen C3 1.6 BlueHDi 75kM - ZAKUP KONTROLOWANY

22 Gru 2022, 14:07

A co do twojego komentarza, że auto jest beznadziejne. To z tego co się orientowałem a chwilę mi to zajęło to auto jak na klasę B z tego co jest na rynku jest całkiem ok. Zadałem pytanie jak nie potraficie odpowiedzieć tylko hejt to szkoda czasu Panowie.
ZzRafalzz
Nowicjusz
 
Posty: 33

22 Gru 2022, 14:22

ZzRafalzz napisał(a):To z tego co się orientowałem a chwilę mi to zajęło to auto jak na klasę B z tego co jest na rynku jest całkiem ok.


To kup i się nie kłóć z ludźmi których prosisz o radę :lol:
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

22 Gru 2022, 16:14

ZzRafalzz napisał(a):Uwierz, że ciężko coś takiego znaleźć żeby było ładne i relatywnie tanie w utrzymaniu proste i jeszcze się podobało.


ar mito

ZzRafalzz napisał(a):A co do tego wyżej od raportu to weź chłopie jak masz coś sensownego do powiedzenia to mówi jak nie to dzięki. Dużo raportów w swoim życiu przerabiałem i większość jest bezsensowna i nic konkretnego się nie dowiedziałem oprócz podstawowych danych technicznych. Więc dzięki za bezsensowny komentarz.


Jeśli w bazach producenta nie ma informacji to i w raporcie ich nie będzie. A jeśli większość ludzi serwisuje auto w aso wyłącznie w trakcie trwania gwarancji to jakie ty chcesz informacje z vinu wyciągać? Są kraje prowadzące rejestry przebiegów/przeglądów na zasadzie naszego cepiku ale to jakiś mały procent
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2412
Przebieg/rok: >50tys. km