Citroen C5 - auto z salonu z Francji od handlarza

Citroen C5 - auto z salonu z Francji od handlarza

31 Lip 2018, 12:39

Witam serdecznie.
Jestem zainteresowany kupnem samochodu od handlarza w komisie.
Mam jednak pytanie. Czy warto ryzykować kupno samochodu, który jest sprowadzony z SALONU z Francji (a nie od osoby prywatnej)? Jak będzie wyglądała rejestracja takiego samochodu w Polsce?
KamilMy
Obserwowany

Re: Citroen C5 - auto z salonu z Francji od handlarza

31 Lip 2018, 12:47

KamilMy napisał(a):Czy warto ryzykować kupno samochodu, który jest sprowadzony z SALONU z Francji
nie warto się interesować ani tym z salonu ani tym od osoby prywatnej. O auta we Francji się nie dba a wymienia się coś dopiero jak jest taka konieczność. Co do rejestracji to nie ma tu innej procedury. Dokumenty pojazdu do tłumaczenia, badanie techniczne i rejestracja. We Francji masz tylko jeden dokument rejestracyjny i wygląda tak https://www.google.com/search?client=fi ... YHnp6sWRoM:
W momencie sprzedaży dowód się przekreśla właśnie tak jak na zdjęciu
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Świecąca podsufitka Świecąca podsufitka
    Toyota Boshoku Corp. stworzyła świecącą tkaninę do wykończenia wnętrza samochodów. Materiał jest utkany z optycznego włókna, które emituje światło w dowolnym wybranym kolorze. Technologia LED Źródłem ...
    PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania
    Na tej stronie znajdziesz spis ponad 350 modeli samochodów w około 90 zestawieniach. Abarth: Grande Punto 1,4 T-Jet Alfa Romeo: 147 2,0 TS 147 3,2 GTA 156 1,9 JTD 159 1,8 159 1,9 JTDm 166 3,0 Audi: A2 1,6 FSI A3 8L ...

•  
    • Zawor
      Toyota FT-1, kokpit
      Autosacrum 2009
      Wnętrze - Honda Prelude