Citroen DS5 - opinie

Citroen DS5 - opinie

10 Wrz 2017, 13:50

Witam, poszukuję auta dla siebie i natrafiłem w moim mieście na DS5 - przyznam, że od pierwszego wejrzenia się zakochałem, jest to wersja 2.0 163KM diesel z 2013 roku, z przebiegiem 120k.
Chciałbym zapytać jako bardziej doświadczonych kolegów (może ktoś miał już doświadczenie z tym modelem) jak oceniacie tą produkcję cytryny oraz tą wersję silnikową? Nie chciałbym się pakować w jakąś nieudaną jednostkę dlatego pytam was i liczę na odzew
Tadzik008
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: nie mam

Re: Citroen DS5 - opinie

10 Wrz 2017, 19:02

Silnik 2.0. HDI każdy zna więc nie jest to nowinka i o niego nie ma co się martwić. O usterkach auta jeszcze bardzo nic nie słychać z rację że jest jeszcze świeże. Ogólnie wszyscy się mocno podniecają że DS wyprzedził czasy motoryzacji. Nikt Ci tu go nie poleci ani Cię nie zniechęci musisz sam się przysiąść i zobaczyć czy Ci pasuje (również cena).
Jeep Grand Cherokee by Kao https://www.forumsamochodowe.pl/nowy-nabytek-kao-jeep-grand-cherokee-vt103201.htm

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna

Re: Citroen DS5 - opinie

02 Paź 2017, 17:27

Mam takie auto w rodzinie od około roku - odpukać nie sprawia żadnych problemów. Co do auta (wersja z 2014 roku) ma dość twarde zawieszenie, ale że jest niewygodnie powiedzieć nie mogę. Do tego skrzynia mimo, że precyzyjna irytuje krótką jedynką i dwójką. Kwestią przyzwyczajenia się jest też widoczność w aucie - dodatkowe słupki z przodu irytują ale do przeżycia i widoczność do tylu jest chyba największym minusem tego auta
igorski
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 12 2010
Auto: Brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] C4 I 1,6HDi / Cerato 2,0CRDi / Leon II 1,9TDI / Corolla e12 2,0D4D [C] C4 I 1,6HDi / Cerato 2,0CRDi / Leon II 1,9TDI / Corolla e12 2,0D4D
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 I 1,6 HDI - 109KM - Kia ...
    Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje
    Specjalne edycje popularnych modeli Toyoty wzbogacą ofertę koncernu Toyota Motor Poland. Już od połowy września br. będą dostępne modele Avensis Emotion, oraz model Hilux Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      Mercedes Benz f700
      received 837351286432766
      Mitsubishi i-MiEV Evolution