Citroen DS5 - opinie

Citroen DS5 - opinie

10 Wrz 2017, 14:50

Witam, poszukuję auta dla siebie i natrafiłem w moim mieście na DS5 - przyznam, że od pierwszego wejrzenia się zakochałem, jest to wersja 2.0 163KM diesel z 2013 roku, z przebiegiem 120k.
Chciałbym zapytać jako bardziej doświadczonych kolegów (może ktoś miał już doświadczenie z tym modelem) jak oceniacie tą produkcję cytryny oraz tą wersję silnikową? Nie chciałbym się pakować w jakąś nieudaną jednostkę dlatego pytam was i liczę na odzew
Tadzik008
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: nie mam

Re: Citroen DS5 - opinie

10 Wrz 2017, 20:02

Silnik 2.0. HDI każdy zna więc nie jest to nowinka i o niego nie ma co się martwić. O usterkach auta jeszcze bardzo nic nie słychać z rację że jest jeszcze świeże. Ogólnie wszyscy się mocno podniecają że DS wyprzedził czasy motoryzacji. Nikt Ci tu go nie poleci ani Cię nie zniechęci musisz sam się przysiąść i zobaczyć czy Ci pasuje (również cena).
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz

Miejscowość: Francja
Prawo jazdy od: 05 04 2008
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WJ
Silnik: 530i, 520i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna

Re: Citroen DS5 - opinie

02 Paź 2017, 18:27

Mam takie auto w rodzinie od około roku - odpukać nie sprawia żadnych problemów. Co do auta (wersja z 2014 roku) ma dość twarde zawieszenie, ale że jest niewygodnie powiedzieć nie mogę. Do tego skrzynia mimo, że precyzyjna irytuje krótką jedynką i dwójką. Kwestią przyzwyczajenia się jest też widoczność w aucie - dodatkowe słupki z przodu irytują ale do przeżycia i widoczność do tylu jest chyba największym minusem tego auta
igorski
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 12 2010
Auto: Brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony
    Nissan zaprezentował 22 listopada model NV200 oraz koncepcyjny pojazd e‑NV200 jako taksówkę miejską nowej generacji, przygotowując grunt dla pojazdów zeroemisyjnych w Hiszpanii i zapowiadając dalszy dynamiczny ...
    MINI E (od 2008) - samochód elektryczny MINI E (od 2008) - samochód elektryczny
    BMW Group po raz pierwszy zaprezentowała MINI E w 2008 roku, wprowadzając flotę ponad 600 zasilanych wyłącznie elektrycznie pojazdów do codziennego, prywatnego użytku. Zapoczątkowano szeroko zakrojony projekt pilotażowy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Note CarZorb
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Dziewczyny myją w bikini, Fiat 126p
      Volkswagen Passat, Nissan Skyline GTR, lotnisko