Citroen DS5 - opinie

Citroen DS5 - opinie

10 Wrz 2017, 13:50

Witam, poszukuję auta dla siebie i natrafiłem w moim mieście na DS5 - przyznam, że od pierwszego wejrzenia się zakochałem, jest to wersja 2.0 163KM diesel z 2013 roku, z przebiegiem 120k.
Chciałbym zapytać jako bardziej doświadczonych kolegów (może ktoś miał już doświadczenie z tym modelem) jak oceniacie tą produkcję cytryny oraz tą wersję silnikową? Nie chciałbym się pakować w jakąś nieudaną jednostkę dlatego pytam was i liczę na odzew
Tadzik008
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: nie mam

Re: Citroen DS5 - opinie

10 Wrz 2017, 19:02

Silnik 2.0. HDI każdy zna więc nie jest to nowinka i o niego nie ma co się martwić. O usterkach auta jeszcze bardzo nic nie słychać z rację że jest jeszcze świeże. Ogólnie wszyscy się mocno podniecają że DS wyprzedził czasy motoryzacji. Nikt Ci tu go nie poleci ani Cię nie zniechęci musisz sam się przysiąść i zobaczyć czy Ci pasuje (również cena).
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna

Re: Citroen DS5 - opinie

02 Paź 2017, 17:27

Mam takie auto w rodzinie od około roku - odpukać nie sprawia żadnych problemów. Co do auta (wersja z 2014 roku) ma dość twarde zawieszenie, ale że jest niewygodnie powiedzieć nie mogę. Do tego skrzynia mimo, że precyzyjna irytuje krótką jedynką i dwójką. Kwestią przyzwyczajenia się jest też widoczność w aucie - dodatkowe słupki z przodu irytują ale do przeżycia i widoczność do tylu jest chyba największym minusem tego auta
igorski
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 12 2010
Auto: Brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...
    Bezpieczny rowerzysta - 5 zasad które warto znać Bezpieczny rowerzysta - 5 zasad które warto znać
    Z roku na rok na naszych ulicach przybywa rowerzystów. Tylko w 2013 roku w Polsce sprzedano 1,28 mln rowerów, a tendencja jest rosnąca. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) szacowała ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI