Citroen ZX 1.9 TD - auto gaśnie podczas jazdy

Citroen ZX 1.9 TD - auto gaśnie podczas jazdy

05 Paź 2013, 19:22

Witam,

Posiadam samochód Citroen ZX 1.9 TD 1996 rok. Od jakiegoś czasu mam problem, otóż zdarza mi się że gdy prowadzę auto nagle mi gaśnie, nie zapala się przy tym żadna z kontrolek. Do tego ostatnio co raz trudniej odpala, bywa że jak zagrzeję świece 2 razy to zapali ładnie, a bywa że kręci kręci i nic z tego. W czym może leżec problem?
gggfunk
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 08 2010
Auto: Citroen ZX 1.9 TD 90KM

Re: Citroen ZX 1.9 TD - auto gaśnie podczas jazdy

10 Paź 2013, 14:45

Najpierw należy przyjrzeć sprawność układu paliwowego. Być może pompa siada.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W jakim celu montuje się klimatyzację i jak ona działa? W jakim celu montuje się klimatyzację i jak ona działa?
    Klimatyzacja oprócz zastosowań koniecznych, takich jak przewóz leków czy artykułów spożywczych, jest montowana przede wszystkim dla większego komfortu jazdy. Ale też w wielu przypadkach jest po ...
    Nissan 370Z Nismo: najbardziej sportowy z ulicznych modeli Z Nissan 370Z Nismo: najbardziej sportowy z ulicznych modeli Z
    Drugi model w nowej europejskiej gamie Nissana Nismo. Ambitne plany Nissana dotyczące nowej, ekscytującej gamy Nismo zaprezentowane zostaną w Genewie, gdzie publicznie zadebiutuje nowy model 370Z Nismo. Najbardziej sportowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Helikopter - loty wycieczkowe
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7