Co jeszcze mogę sprawdzić mając win?

Co jeszcze mogę sprawdzić mając win?

15 Wrz 2017, 19:40

Czołem!

Dostałem od właściciela samochodu numer Vin, datę pierwszej rejestracji za granicą i w kraju oraz znam aktualne tablice rejestracyjne.
Sprawdziłem samochód na stronie https://historiapojazdu.gov.pl jednakże ogranicza się on do historii pojazdu w Polsce.
AudoDNA zasugerowało mi kupno raportu samochodu z Holandii - czy więc stamtąd został sprowadzony?
Chcąc sprawdzić samochód na stronie Holenderskiej muszę mieć tablice, które już pewnie nie istnieją.
Czy jestem w stanie więc uzyskać nieco więcej informacji o samochodzie niż z pierwszej strony którą wymieniłem?
Głównie zależy mi na tym by wykluczyć dzwon za granicą....
Pozdrawiam!
SzymonW51
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Co jeszcze mogę sprawdzić mając win?

16 Wrz 2017, 09:12

Tutaj możesz sprawdzić czy były wypłacane jakieś szkody.
https://www.automo.pl/
taquito
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: Bytom
Prawo jazdy od: 07 02 2012
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Fiat Grande Punto
Silnik: 1.2 8v 65KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowca vs. rowerzysta - jak bezpiecznie dzielić drogę? Kierowca vs. rowerzysta - jak bezpiecznie dzielić drogę?
    W ostatnich latach coraz więcej osób przesiada się na rower i niestety nie wszyscy uczestnicy ruchu wykazują się znajomością przepisów – dotyczy to zarówno rowerzystów, jak i kierowców. ...
    SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...

•  
    • Summer Cars Party 2009
      Szkolenia z jazdy - Mercedes S klasa
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Krzesło R18 Ultra Chair, Audi