Co kupic Mitsubishi lancer evo czy Auti tt

co kupic

Audi tt
2
20%
Mitsubishi lancer evo
8
80%
Razem głosów : 10

Co kupic Mitsubishi lancer evo czy Auti tt

21 Sie 2007, 16:46

Jak w temacie prosze o informacjie co lepiej kupic
dareg
Początkujący

Re: Co kupic Mitsubishi lancer evo czy Auti tt

21 Sie 2007, 18:37

z ciekawosci spytam czy auto ma być nowe ?
Oczywiście Mitsubishi EVO bo to prawdziwy sportowy wózek a do tego praktyczny sedan...bije na głowe Audi TT osiągami i praktycznie wszystkim innym.
Pekińczyk
Początkujący

21 Sie 2007, 19:15

oczywiście ze nowe
dareg
Początkujący

21 Sie 2007, 19:20

Ja również za Evo... auto z bogatą historią, piękną stylistyką, niezłymi osiągami... - miodzio.
damczer
Początkujący

21 Sie 2007, 19:44

damczer napisał(a):Ja również za Evo... auto z niezłymi osiągami... -
miodzio.

to chyba za mało powiedziane...osiagi sa powalające a jak ktoś nie umie jeździć i myśli że wsiadzie do 340konnego EVO (wersja mocniejsza) to powodzenia i krzyż na droge :)
Pekińczyk
Początkujący

21 Sie 2007, 20:35

Oczywiście, że Mitsubishi Lancer Evo :wink:

Auto w porównaniu do Audi TT jest bardziej uniwersalne, wygodniejsze, można nawet powiedzieć, że choć stworzone z myślą przewodnią kładzioną na prędkość to i tak w pewnym sensie rodzinne.

dareg ankieta - ankietą, ale przeciez i tak decyzja należy do Ciebie.
Najlepiej jazdy próbne w tym samym dniu audi tt i Miśkiem - jak sie będziesz czuł za kółkiem, ile przestrzeni masz; nie wiem czy masz rodzine czy nie - więc najlepiej zadaj sobie pytanie czy auto ma być sportowo- rodzinne czy tylko sportowe

Według mnie skoro myslisz kupnie nowego samochodu to raczej chcesz się nim cieszyc dłużej, więc lepiej czasem pomyslieć o przyszłości - niż brać tak o sobie auto.
Chyba, że ma byc to auto tylko na wyścigi :roll:

Pekińczyk z tego co wiem to na zamówienie można kupić Evo w wersji z 395 KM

Ale to trzeba mieć doświadczenie do prowadzenia szybkich aut, a jak wiadomo doświadczenie najlepiej zdobywać w rajdach, kjs'ach itd. :wink: :P
Samii
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów? Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów?
    Odpowiedź na tytułowe pytanie to jedna z ważniejszych decyzji, którą podejmuje się przy zakupie nowego samochodu. Za wyborem manualnej lub automatycznej skrzyni biegów mogą przemawiać argumenty czysto pragmatyczne, ...
    Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów? Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów?
    Dlaczego część kierowców nie używa lub nie zawsze używa kierunkowskazów? Przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych badania wykazały, że najczęściej podawane odpowiedzi to: "nie było na to czasu " (42%) i "z lenistwa ...

• Re: Co kupic Mitsubishi lancer evo czy Auti tt

21 Sie 2007, 22:16

Samii napisał(a):Pekińczyk z tego co wiem to na zamówienie można kupić Evo w wersji z 395 KM

No to może ja odpowiem za niego - nie można kupić ponieważ zrobiono jedynie limitowaną serię GT 400, lecz niestety stworzono tylko 10 modeli w kolorze electric blue, ze wzmocnionymi hamulcami i elektrycznie regulawanym zawieszeniem...
    Milwan

22 Sie 2007, 08:32

Milwan napisał(a):
    Samii napisał(a):Pekińczyk z tego co wiem to na zamówienie można kupić Evo w wersji z 395 KM

No to może ja odpowiem za niego - nie można kupić ponieważ zrobiono jedynie limitowaną serię GT 400, lecz niestety stworzono tylko 10 modeli w kolorze electric blue, ze wzmocnionymi hamulcami i elektrycznie regulawanym zawieszeniem...

niestety nie zgodze sie z tobą ;D te samochody są cały czas do kupienie w kazdym salonie za 220000 zł a wersja z 280 km za 180000 zł 40000 zł rużnicy :(
    dareg
    Początkujący

22 Sie 2007, 15:17

dareg napisał(a):... za 220000 zł a wersja z 280 km za 180000 zł 40000 zł rużnicy :(

za dużo zer :roll: ja szukam samochodu max do 8tys. :wink: ale jakbym miał taką kase to nawet bym sie niezastanawiał miedzy Evo czy TT , zdecydowanie Evo. a jeszcze ktore evo ?
    Praxus
    Nowicjusz

Miejscowość: Gostynin

22 Sie 2007, 16:06

8tys?? chyba 80tys bo za 8 tysięcy, żednego z tych samochodów nie kupisz
    Endrju
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
    Miejscowość: Poznań

22 Sie 2007, 16:07

endrju napisał(a):8tys?? chyba 80tys bo za 8 tysięcy, żednego z tych samochodów nie kupisz

mówie że ogólnie szukam autka a nie konkretnie któregoś z tych :wink: i tak skończe z Golfikiem
    Praxus
    Nowicjusz

Miejscowość: Gostynin

23 Sie 2007, 11:49

dareg napisał(a):niestety nie zgodze sie z tobą ;D te samochody są cały czas do kupienie w kazdym salonie za 220000 zł :(

Nie będę polemizował, ale takich informacji dowiedziałem się na necie...
    Milwan

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI