Co lepsze ???

Co lepsze ???

14 Lip 2006, 16:18

Co Waszym zdaniem będzie lepsze? Subwoofer czy tuba? Aktywna (pod samo radio), czy może pasywna + wzmacniacz? Przeglądałem wiele ofert i już sam nie wiem. Radio i głosniki w aucie grają bdb, ale brakuje im troche głębokiego bass'u. Niestety, ale nie mam za dużego budżetu, więc nie licze na sprzęt z najwyższej półki. Może ma ktoś jakiś niedrogi woofer godny polecenia. Mile widziane aukcje...
Gość

14 Lip 2006, 18:23

Ja swojego czasu też miałem taki dylemat wiec poradziełem się znajomego elektryka i bezdyskusyjnie odpowiedfział mi że tuyba pasywna i wzmacniacz jest lepiej kupic nawet chociażby dlatego że poźniej można sprzedać je osobno a i wygodniesze jest takie rozwiazanie..
Pozdrawiam
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Re: Co lepsze ???

14 Lut 2007, 10:53

tuba ze wzmacniaczem bedzie chyba najlepszym rozwiazaniem. no chyba ze wolal bys subwoofer. roznica jest taka ze subwoofer (zalezy jaki) ma troszke glebszy bas nizx tuba. No chyba ze kupisz dobra tube. polecam ci magnata 3000xl, jak za ta cene daje rade....
ford mondeo :)))
buba789
Nowicjusz

Miejscowość: Cedynia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...
    Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Park Maszyn i scena
      Zmagania Nissana z błotem, Dla Sergiusza
      Renault Megane III
      Tor Poznań Track Day Profi 2012, 9