Co sadzicie o tym haku holowniczym?

22 Cze 2012, 23:04

Czesc,
Co sadzicie o tym haku holowniczym?
[link do oferty na Allegro wygasł]
Planuje kupić dzisiaj hak holowniczy. Czy ktos ma opinie na temat producenta tych haków?
Czy lepiej dopłacić 100zł i miec z AUTO HAK??
Hak będzie służył do ciągnięcia przyczepy NIEWIADOW 126 przez ok 2razy do roku. trasy po ok 700km w jedną stronę.
Pozdrawiam
Dziubson
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 18 10 2009
Auto: opel astra G

27 Cze 2013, 14:31

Ja kupiłem hak z euroautohak do mojego Passata

Hak ma homologacji e20, szybka dostawa.

Jestem Bardzo zadowolony. Polecam

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

jacek6
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Audi A4
Rok produkcji: 2004

19 Sie 2013, 10:55

Ja polece polskiego producenta Steinhof który robi haki na światowym poziomie, przedewszystkim kompletne i solidne. Mam firme i małą flote samochodową i sprawdziłem już tanie haki, niestety są do niczego. Pozdrawiam.
egzer
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: audi q7

25 Paź 2013, 10:43

Ja także polecam Steinhofa - montujemy te haki na co dzień i nigdy nie było żadnych problemów. W komplecie jest pełen zestaw montażowy, łącznie ze wszystkimi śrubkami i nakrętkami. Haki oczywiście mają pełną homologację oraz szczegółową instrukcje. Jakość wykonania porównywalna do Thule a tańszy prawie o 50%.
My od zawsze zamawiamy je tam gdzie jest szybko i telefonicznie można wszystkiego się dowiedzieć aby być pewnym, że hak będzie pasował.
michal225
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Audi

06 Mar 2022, 09:30

W Polsce jest kilku liczących się producentów AUTO-HAK, STEINHOF, HAK-POL, HAK-HOL. Haki są podobnej jakości i wszystkie z homologacja. Do passata brałem od tego ostatniego.
Hak bez zarzutów, ale za to szybka dostawa i miła obsługa.
JanuszBMW46
Nowicjusz
 
Posty: 10