Co wybrać na początek?

Co wybrać na początek?

21 Lis 2008, 15:37

Mam problem zaczołem kurs na prawko a rodzice obiecali mi samochód na 18 tyle tylko ze nie wiem jaki bedzie dla mnie dobry. Chciałbym jakis maly a zarazem ze sportową sylwetka i silnikiem. Macie moze jakieś ciekawe propozycje?
Maczko91
Nowicjusz

Re: Co wybrać na początek?

21 Lis 2008, 18:13

Maczko91 napisał(a):Mam problem zaczołem kurs na prawko a rodzice obiecali mi samochód na 18 tyle tylko ze nie wiem jaki bedzie dla mnie dobry. Chciałbym jakis maly a zarazem ze sportową sylwetka i silnikiem. Macie moze jakieś ciekawe propozycje?

taa... sportowy samochód zaraz po zdaniu prawka... pisz już testament.
adelon
Początkujący

21 Lis 2008, 21:14

Moze okresl kwotę, którą dysponują twoi rodzice na auto dla ciebie
NFSU9
Aktywny

Miejscowość: WWA
Auto: 350z
Silnik: 3.5v6 300km

22 Lis 2008, 09:51

NFSU9 napisał(a):Moze okresl kwotę, którą dysponują twoi rodzice na auto dla ciebie

Mówili coś o 40 tys. zł
Nie zamierzam się zabić chce jeszcze troche pożyć :P
Maczko91
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku? Czy drony złapią piratów drogowych na gorącym uczynku?
    Drony już wkrótce mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. W Polsce i na świecie testowane są różne zastosowania dla tych urządzeń. Dzięki nim policja ma szansę stwierdzić, czy uczestnicy ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      GTP Light