Którą polerkę wybrać (na początek)

20 Wrz 2015, 18:04

Witam, sporo czytałem o polerkach i nie wiem, którą wybrać dużo ludzi poleca power up lub graphite, jak myślicie która jest lepsza ? dodam ze górny przedział cenowy to ta graphite (okolo 300 zł). Ogólnie interesują mnie polerki ze wszystkimi dodatkami tak abym raczej nie musiał już kupować akcesoriów potrzebnych do polerowania auta, oprócz past i tym podobnych środków kosmetycznych dla auta. Proszę o konkretne odpowiedzi, najlepiej poprzedzone faktami np. ( mam tą i tą od 2 lat i jest niezawodna) Z góry dziękuję za odpowiedz.
Po przeczytaniu więcej na temat polerek wadzę sie jeszcze nad tą Kestrel SIM 180
tyranpll
Obserwowany
 
Posty: 1
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: VW Passat b5
Silnik: 1.9 tdi 110km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

21 Paź 2015, 10:24

tyranpll napisał(a):Ogólnie interesują mnie polerki ze wszystkimi dodatkami tak abym raczej nie musiał już kupować akcesoriów potrzebnych do polerowania auta, oprócz past i tym podobnych środków kosmetycznych dla auta.

W ten sposób nie kupisz ani dobrej polerki ani dobrych środków polerskich.

Mam polerkę Power UP i drugi raz bym jej nie kupił ze względu na problemy z regulacją obrotów które przy polerowaniu są ważne.

Jeżeli chcesz polerować również lampy w samochodzie warto zastanowić się nad kupnem polerki mniejszej i lżejszej.

Gąbki polerskie, filce i pasty bądź mleczka dobierasz już po zakupie polerki i w zależności od tego co masz zamiar polerować. Jeżeli lakier to trzeba zwrócić uwagę na to jak mocno jest zniszczony i dobrać odpowiednie środki. Tak samo przy lampach.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016