Concept auto wlasnymi rekami, przeglad techniczny

Concept auto wlasnymi rekami, przeglad techniczny

11 Lip 2018, 20:39

Image Image
Dzien dobry zwracam sie do Panstwa z prosba wyjasnic mi, czy bedzie wg przepisow dostepna rejestracja i przejscie przegladu technicznego samochodu ktory zostal ze zmienionym wizualnym wygladem, czyli ze zmodyfikowanymi fabrycznymi blotnikami, maska, zderzakiem w sposob dopasowywania do nich mordy od innego samochodu, oczywiscie ze bez zmiany typu nadwozia, bez dotkniecia do silnika, okien, jakichkolwiek podłużnych i poprzecznych belek samochodu i wszystkich pozostalych silowych konstrukcji i systemów bezpieczeństwa.
DOLACZAM ZDJECIA DLA JASNOSCI.

Dziekuje za odpowiedz.
Ostatnio edytowany przez AnrzejST 11 Lip 2018, 23:23, edytowano w sumie 4 razy
AnrzejST
Nowicjusz

Zdjęcia: 4

Re: Concept auto wlasnymi rekami, przeglad techniczny

11 Lip 2018, 21:18

AnrzejST napisał(a): samochodu ktory zostal ze zmienionyum wizualnym wygladem,
Nie wiem czy dobrze kumam.Z sedana zostal przerobiony na cabrio... :?:
Ps.Silnik tez został zmieniony... :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

11 Lip 2018, 23:26

Nie do konca Pan dobrze zrozumial, chodzi mi wylacznie o rejestracji i moznosci przejscia przegladu technicznego samochodu ktory zostal ze zmienionym wizualnym wygladem, czyli ze zmodyfikowanymi fabrycznymi blotnikami, maska, zderzakiem w sposob dopasowywania do nich mordy od innego samochodu, oczywiscie ze bez zmiany typu nadwozia, bez dotkniecia do silnika, okien, jakichkolwiek podłużnych i poprzecznych belek samochodu i wszystkich pozostalych silowych konstrukcji i systemów bezpieczeństwa.
AnrzejST
Nowicjusz

12 Lip 2018, 14:46

AnrzejST napisał(a):Nie do konca Pan dobrze zrozumial,
Ok,ok juz wszystko zrozumiałem.W tym przypadku wchodza w rachube tzw.zmiany konstrukcyjne pojazdu.Badanie takie mozesz wykonac na Okr.Stacji Kon.Poj. gdyz od 07.2016r. badania takie zostały zabrane z P.S.K.P. ja na takiej wlasnie pracowalem.Owszem mozesz to wszystko zrobic sam ale musi buc to zgodne z war.tech.pojazdów na dany dzien.Jednak przy wykonaniu badania tech.musisz posiadac f-rę z warsztatu ktory posiada w swojej działalności kod 5020.A.Myślę ze diagnosta bedzie rzadał tez opini rzeczoznawcy/ja bynajmniej tak bym postapił/.Radze tez pokukać w necie w temacie zmiany konstrukcyjne pojazdu oraz porozmawić z diagnosta z O.S.K.P. w ktorej bedzie wykonywane to badanie.Myślę ze jego opinia tez pomoze w podjęciu dalszych kroków w tym temacie...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

12 Lip 2018, 16:36

Migi60 napisał(a):.Myślę ze jego opinia tez pomoze w podjęciu dalszych kroków w tym temacie...

Bardzo dziekuje za szczegolowa odpowiedz
AnrzejST
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

•