Corsa C 1.0 Z10XEP prod. 2005. Czy posiada ABS (Układ trakcji)?

15 Wrz 2020, 19:18

Cześć. Czy Corsa C 1.0 Z10XEP, rok produkcji 2005 posiada ABS (Układ trakcji)? Wydaje mi się że jak na ten rok to powinna mieć. :cry:

Wiki mówi:
Standardowe wyposażenie podstawowej wersji modelu Corsa obejmuje m.in. poduszkę powietrzną kierowcy, ABS, pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa, światła asekuracyjne z funkcją "follow me home", immobiliser oraz instalację radiową.


Albo ktoś zdrutował i wyciągnał albo trafiła mi się wersja bez. Z drugiej strony jak zachamuje przy 60 km to nie blokuje kół, nic nie drga/trzęsie tylko stopniowo zwalnia.

ABS wygłąda tak
Corsa C 1.0 Z10XEP prod. 2005. Czy posiada ABS (Układ trakcji)?

A u mnie wygląda tak:
Corsa C 1.0 Z10XEP prod. 2005. Czy posiada ABS (Układ trakcji)?

Może to jakaś wersja Light :mrgreen:
OpelCorsaC10
Nowicjusz
 
Posty: 8
Zdjęcia: 2

15 Wrz 2020, 19:24

Edit:
Tutaj gość sprzedaje
[link do Gratka wygasł]

ma taki sam układ jak u mnie, i pisze że jest system ABS.. :idea: :?:
OpelCorsaC10
Nowicjusz
 
Posty: 8
Zdjęcia: 2

22 Wrz 2020, 15:30

Ty nie masz ABS, a jak pisze ktoś w ogłoszeniu że ma przy takim samym układzie to raczej się myli albo nie zna.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9722
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy zawsze trzeba kupować nowy akumulator?
    Zimny, mroźny poranek. Twój samochód pokryty lodem po minusowej temperaturze w nocy. Wsiadasz, chcesz jak najszybciej go odpalić i rozgrzać. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce silnik jednak ani drgnie. Akumulator ...
    Bezpieczniej bez śmieci na drodze
    Na drodze można spotkać różne przedmioty i przeszkody - od rozlanego oleju, kawałków opon, kołpaków, przez puszki, plastikowe torby, aż po szkło czy nawet meble. Takie niemiłe niespodzianki mogą spowodować ...