Corsa d Czy Clio IV????

Corsa d Czy Clio IV????

11 Sty 2017, 00:01

Witam drodzy kierowcy! Mam pytanko zastanawiam się nad zakupem samochodu dla mojej żony, która jeździ tylko po mieście. Pierwszy samochód to Renault Clio 4 -
podaje linka [link wygasł] ... 9d197d4f6f czy Opel Corsa D(do ceny podanej dochodzą opłaty-podaje linka [link wygasł]
Skoro komuś się nie chce patrzeć na te linki( opublkowałem wcześniej również post na który było zero reakcji) to proszę mi doradzić ogólnie cy lepsza jest Corsa d z silnikiem 1,2 bądż Cliio z silnikiem 1,2 ?

Na czort dublujesz temat?
Ostatnio edytowany przez mike, 11 Sty 2017, 12:23, edytowano w sumie 1 raz
Powód: zdublowany temat
Willfey21
Nowicjusz

Auto: Aktualnie nie mam
0

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gran Turismo Polonia Light / relacja Gran Turismo Polonia Light / relacja
    W dniach 13-16.09.2009 odbyła się wersja ,,Light" najlepszego motoryzacyjnego eventu w Polsce o nazwie ,,Gran Turismo Polonia" która odbyła się w czerwcu tego roku. Ten event miał być bardziej kameralny. Bez rozgłosu, ...
    Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku Mitsubishi Space Star przejeżdża 1111 km na jednym zbiorniku
    "Hypermiler", czyli mistrz jazdy o kropelce, to przydomek nadawany kierowcom, którzy potrafią pokonywać spore dystanse zużywając minimalne ilości paliwa. Zaskakujące wyniki kierowcy ci uzyskują stosując metody i techniki ...

•  
    • Warszawa, prototyp
      Autosacrum 2006
      Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, turbina
      Wisła zimą