Czy na umowie k/s musi być numer dowodu osobistego?

Czy na umowie k/s musi być numer dowodu osobistego?

09 Lip 2013, 10:58

bo chce sprzedac skuter i kupowałem od takiego gościa spisywalismy umowe kupna ale ją zgubilem ;/ to bylo ok rok temu , teraz chce go sprzedać ale musi być umowa moja z tamtym włascicielem a jej nie mam i sie zastanawiam żeby samemu napisac ale nie mam numeru dowodu , mam adres imie nazwisko , Pesel , wszystko co jest na dowodzie rejestracyjnym ale numeru dowodu nie mam , czy mimo to nastepny własciciel bd mógł zarejstrowac? czy potrzebny numer dowodu na umowie ?
Cris98
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Czy na umowie kupna/sprzedarzy musi być numer dowodu ?

09 Lip 2013, 18:11

Cris98 napisał(a): czy potrzebny numer dowodu na umowie ?
Oczywiście ze jest wskazane żeby tam był.Duzo zależy od urzędnika który będzie przyjmował dokumenty do rej.od nowego nabywcy.O ile pamiętam nigdy mi się nie zdarzyło nie wpisac nr.DO w umowie k/s a sprzedałem tego sporo...

Ps.A tak po prawdzie czy w WK ktoś sprawdza nr.DO czy jest autentyczny... :?: :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Czy na umowie kupna/sprzedarzy musi być numer dowodu ?

12 Lip 2013, 07:50

nie mam pojęcia :) ale wysłałem pocztą umowe poprzedniemu włascicielowi zeby wypełnil . Ale dzięki ;)
Cris98
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI