Czy warto jechać go oglądać -pomóż

15 Sie 2009, 21:24

Witam nie wiem czy tu powinienem zamieścić swój temat ale coż jak będzie źle to poprawcie :)
Więc tak zastanawiam się nad kupnem pewnego auta , okazało się że mam mniej kasy niż planowałem i muszę zadowolić się czymś tańszym mianowicie wybrałem Hyundai Accent


[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]
pawkli
Nowicjusz
 
Posty: 45

15 Sie 2009, 23:06

hej. chyba bedzie lepszy hyundai accent z 1997 , takie jest moje zdanie

ale nie lepiej kupic golfa 3?? duzo ladniej wyglada od tych 2 co podales no i częsci są napewno tansze.
Norbert2009
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: Jelenia Góra

16 Sie 2009, 00:16

golf 3 ładniejszy od tego - o nie przynajmniej nie w moim guscie (jeśli w tym przedziale cenowym możemy mówić o gustach i upodobaniach :D )
pawkli
Nowicjusz
 
Posty: 45

16 Sie 2009, 02:29

dobre auto :) wbrew pozorom ten accent. jeśli w miare pewny to brac nie narzekać :D zamiast golfa katowanego z niemiec.
KamilMilkowski
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Warszawa

16 Sie 2009, 08:48

osobiscie te dwa wygladaja calkiem dobrze ale jesli juz brac to ja bym raczej wzial tego 98rok,tylko nie zapomnij cena 4200zl+oplaty rejestracyjne dochodza jeszcze
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Sie 2009, 09:07

Pisaliśmy już o Accentach ,godne polecenia są te wyprodukowane od 2002 r. do tego roku ten Koreańczyk nie prezentuje zbyt wysokiej jakości oraz niezawodności ,kusi atrakcyjna cena to fakt,zastanów się dobrze,autka wyglądają ładnie ale nie bez powodu są takie tanie ,tragizować jednak nie można,zastanowiłbym się nad tym czerwonym,zwróć uwagę tylko na układ przeniesienia napędu oraz działanie skrzyni biegów,jeśli kupisz ten samochodzik to wlej do niej olej najwyższej jakości :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM
    Śmiały kształt modelu ADAM jest dodatkowo podkreślony przez zastosowanie dużego rozstawu kół (przednich: 1485 mm; tylnych: 1478 mm). Podwozie z rozstawem osi wynoszą-cym 2311 mm zapewnia maksymalny komfort i poziom ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...

16 Sie 2009, 11:48

słyszałem różne opinie o tym aucie, a większość z nich była przychylna dla hyundaia...
slyszalem ze na swoją cene to dobry samochód no i rocznikowo jest nieźle ;)
myślę, że mógłbyś zaryzykować i kupić tego z 98 roku : )
bart-BMW-hezz93
Początkujący
 
Posty: 97
Miejscowość: podlaskie

16 Sie 2009, 12:12

A ja myślę żę to kupa złomu. Plastiki jak w kalkulatorach made in china. Jego największą zaletą jest ich cena.....
Ja osobiście wolał bym kupić 'zakatowanego' golfa który przejedzie 500tyś a nie Hujdaja z przebiegiem 120tys, który przejedzie 200tyś.
Jeżeli nie golf, to może Nissan Sunny, jest brzydki ale nie do zniszczenia :D
______________PRECZ Z [ *F*O*R*D*A*M*I ]_________
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie

16 Sie 2009, 12:37

sam mam sunny ale to jest drugi samochód i praktycdznie nikt nim nie jezdzi ;)
93 rocznik , 1.4 benzynka na gazie i tyle...
niezły samochód
bart-BMW-hezz93
Początkujący
 
Posty: 97
Miejscowość: podlaskie

16 Sie 2009, 13:58

a moze tak Poloneza ze wspomaganiem i na gaz?? Bagaznik jak i srodek ma pojemne, koszt przejechania 100km na LPG wyniesie Cie max 20zl wiec przyslowiowe grosze,
tutaj przyklad bardzo ciekawego Poldka
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
jak dla mnie bomba zadbany,od 1wlasciciela,na gaz,wyposazenie calkiem przyzwoite jak na Poldka no i na alusach i calosc za jedyne 2000zl i do negocjacji jeszcze,szczerze przemysl to bo naprawde moze sie okazac okazja ten poldon
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Sie 2009, 14:44

nie polonez odpada , jakby mój ojciec usłyszał że chce kupić poloneza to by chyba umarł ze śmiechu (mój dziadek ma poldka :D pierwszy właściciel 70 tyś nakulał tylko )


a tu jest dużo bardzo dobrych opini o lanosach i mówią że są w cenie 5 tyśa ja jeszcze nie widziałem takiego
pawkli
Nowicjusz
 
Posty: 45

16 Sie 2009, 19:46

Polonez tez dobry wozik szegolnie na dojazdy do pracy,szkoly itp.
Lanos za 5tys czemu nie,moich rodzicow na chwile obecna wart bedzie z jakies wlasnie 5kola,jesli szukasz auta do 5tys to Lanos jak najbardziej w modzie
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
i nawet klime mamy
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012