Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat

Czy znacie markę części zamiennych Motrio? Ma już 20 lat

17 Gru 2018, 13:27

Motrio to francuska marka części zamiennych dystrybuowanych przez Renault i przeznaczonych dla samochodów ponad 3 letnich różnych marek. Utworzona w 1998 roku marka dostarcza gamę części zamiennych na poziomie tej samej jakości, co oryginalne części zamienne różnych producentów, a także oferuje profesjonalne usługi serwisowe zorganizowane w sieci serwisowej pod marką Motrio.
Image Gama części Motrio obejmuje typowe części zamienne, jak i produkty uniwersalne czy płyny eksploatacyjne. Obecnie katalog zawiera ponad 7000 pozycji do najpopularniejszych modeli samochodów spotykanych w Europie. Produkty marki Motrio spełniają oczekiwania klientów, którzy szukają części zamiennych wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie; oferowane części są tańsze od produktów oryginalnych. Części zamienne marki Motrio są przeznaczone dla samochodów, które mają ponad 3 lata. Wszystkie oferowane części zamienne spełniają wymogi producentów w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Części zamienne są objęte roczną gwarancją. Akumulatory mają 2 lata gwarancji.

Motrio to również usługi serwisowe. Obecnie marka Motrio jest dystrybuowana w ponad 35 krajach na całym świecie oraz posiada ponad 1500 serwisów. We Francji sieć warsztatów pod nazwą Motrio liczy 700 serwisów. W Polsce Motrio posiada 18 serwisów. Serwisy działają na zasadzie franczyzy (bez opłat).

Z założenia, sieć serwisowa Motrio daje właścicielom starszych aut możliwość regularnego serwisowania samochodu po upływie okresu fabrycznej gwarancji. Sieć Motrio ma za zadanie pomóc utrzymać auto w dobrym stanie technicznym, dzięki wykonywaniu regularnych przeglądów i wymianie niezbędnych części w konkurencyjnej cenie.

Czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy w Polsce?
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2805
Zdjęcia: 9907
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Uwaga - dziury na drodze! Uwaga - dziury na drodze!
    Powoli nadchodzi wiosna i w wielu miastach trwa naprawianie nawierzchni uszkodzonej m.in. pod wpływem zimowych temperatur oraz działania soli drogowej. Czym może skończyć się dla kierowcy wpadnięcie w dziurę i jak jeździć ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

  •