Czyszczenie baku

Czyszczenie baku

01 Wrz 2012, 17:03

Bak trzeba co jakiś czas czyścić? Jestem niedoświadczony a nie chcę się ośmieszyć jak do mechanika pójdę :)
Mam problemy z jazdą - samochód czasem szarpie, czasem zgaśnie. Dam go do sprawdzenia, ale przy okazji może też bak niech wyczyści, bo chyba jakieś syfy tam się gromadzą.
Wprawdzie kupiłem sobie Formułę do czyszczenia wstryskiwaczy STP, no ale nie wiem czy to coś da.
Dodatki STP koniecznie trzeba wlewać do pełnego baku?
hehe
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 06 2010
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: VW Polo 6n2
Silnik: 1.0 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Czyszczenie baku

01 Wrz 2012, 22:16

Masz napisane na etykiecie,zamiast przejmować się bakiem ,zacznij przejmować się raczej filtrem paliwa,kup nowy a tamten stary rozbierz(rozbebesz),będziesz wiedział w jakim stanie masz zbiornik.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Turbo 1972 BMW Turbo 1972
    BMW Turbo to pierwszy samochód koncepcyjny zbudowany przez firmę BMW. Nowoczesny projekt pierwszego na świecie sportowego samochodu promującego bezpieczeństwo – który nie był tylko bazą testową dla nowych ...
    Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy Północ - Południe SKYACTIV, wielki finał wyprawy Mazdy
    Wyprawa Mazdy "Północ-Południe SKYACTIV" dotarła do mety. Właśnie zakończyła się dwutygodniowa podróż Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego w ramach projektu Północ-Południe SKYACTIV, realizowanego przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI