Zanik mocy w Kia Picanto

Zanik mocy w Kia Picanto

27 Sie 2012, 21:44

Witam zwracam się do was z prośbą o pomoc. Rzecz wygląda tak jestem 1 włascicielem kia picanto od 2004r auto obecnie ma przejechane zaledwie 50tys. Zawsze było dosc zrywne ale zaczęło się to zmieniac. Stał się "mułem" nie w 100% tego znaczenia ale jest słabsze niż kiedys. Zawsze na czas wymieniany olej filtr oleju i powietrza, nic pozatym. Nigdy się auto nie zepsuło. Co może byc powodem tego pogorszenia osiągów?? Dzięki za pomoc.
kakad
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 10 1960
Auto: kia picanto

Re: Zanik mocy w Kia Picanto

29 Sie 2012, 22:56

moze poprostu najzwyczajniej w swiecie zamuliles katalizator odkrec rure wydechowa przy katalizatorze i zobacz jak sie wkreca na obroty jesli nie to moze cos z osprzetu padło sonda lamda przepływka trzeba posprawdzac samo sie nie naprawi pisz jakie postepy z tym autkiem
Zdrowy2424
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: BMW

Re: Zanik mocy w Kia Picanto

30 Sie 2012, 19:28

Problem tkwił w swiecach. Niewiem jakim cudem swice tak mogły zamulac auto. Nigdy się z takim czyms niespotkałem.. Auto przestało skubac na wolnych obrotach i wkręca się dużo szybciej.:))))))))))))))
kakad
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 10 1960
Auto: kia picanto
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Octavia z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI Skoda Octavia z nowoczesnym i oszczędnym silnikiem 1.5 TSI
    Do gamy silnikowej modelu OCTAVIA dołączyła nowoczesna jednostka 1.5 TSI o mocy 150 KM. Nowy silnik dzięki nowoczesnym rozwiązaniom daje kierowcom korzyść niższego zużycia paliwa i niższych kosztów eksploatacji. Cały ...
    Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      GTP Light