Czyszczenie wtryskiwaczy

Czyszczenie wtryskiwaczy

28 Cze 2010, 11:53

Witam, mam takie pytanko do Was, a mianowicie ostatnio byłem u swojego mechanika robić hamulce i jeszcze parę innych rzeczy i przy okazji powiedział mi, że kupił urządzenie do czyszczenia wtryskiwaczy, no i właśnie się tak zastanawiam czy warto i cy faktycznie odczuję jakieś efekty jak on mi to mówił czy to tylko takie gadanie.

Z góry dzięki za odpowiedź;)
adamuss4
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg

Re: Czyszczenie wtryskiwaczy

02 Wrz 2010, 21:23

Tak oczywiście,możesz przywrócić dzięki temu urządzeniu sprawność układu wtryskowego,bez wymiany wtryskiwaczy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Przygotowaliśmy krótki filmik który pokazuje jak samodzielnie wymienić filtr kabinowy w samochodzie Toyota Yaris II oznaczenie modelu (P9) produkowanego w latach 2005-2010. Procedura wymiany filtra jest bardzo ...
    Lexus LS 500h - luksusowa limuzyna Lexus LS 500h - luksusowa limuzyna
    Najnowsza luksusowa limuzyna Lexus LS 500h jest już w Polsce. Pierwszy pokaz tego modelu odbył się 2 sierpnia 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie. W ciągu najbliższego miesiąca samochód zostanie zaprezentowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • GTP Light
      Nowe rejestracje pojazdów elektrycznych w UE
      Honda Integra Type R, 2
      Off-road, Katowice, 24