D-system auta z polskich salonów z gwarancją - Białystok

02 Lip 2024, 10:56

Witam.
Miał ktoś może doczynienia z sprzedawca D-SYSTEM Białystok.
W internecie ciężko znaleźć jakieś opinie , a mają dużo ofert na otomoto z dobrymi cenami. Adres niby przyrodnicza 7 ale to mieszkanie w bloku.
Z góry dziękuję za pomoc .
Hans8585
Obserwowany
 
Posty: 1

06 Maj 2026, 17:22

Trochę odkop ale może pomogę niektórym. Ceny na pierwszy rzut oka wydają się niskie, ponieważ sprzedawca podaje je w formie netto. Dodatkowo w zakupionym od D-System pojeździe została ujawniona po zakupie spora naprawa blacharska, o której brak było informacji w historii zawartej w ogłoszeniu, jak i w historii dostarczonej bezpośrednio od sprzedawcy. Koniecznie sprawdzajcie auta po VIN i nie wierzcie w zapewnienia lub historie w ogłoszeniu.
ZbigniewN
Obserwowany
 
Posty: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Używany samochód z salonu – czy warto?
    Zakup samochodu to jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy. Wiele osób zastanawia się, czy lepiej wybrać nowy pojazd prosto z salonu, czy może skorzystać z oferty używanych samochodów ...
    MORPHOZ - dane techniczne samochodu koncepcyjnego
    Samochód koncepcyjny Renault MORPHOZ z nadwoziem o długości 4,40 lub 4,80 m (w zależności od wersji) przy szerokości 2 m i wysokości 1,55 m to crossover z napiętymi i zmysłowymi liniami nadwozia. Jego stylistyka łączy ...