Trochę odkop ale może pomogę niektórym. Ceny na pierwszy rzut oka wydają się niskie, ponieważ sprzedawca podaje je w formie netto. Dodatkowo w zakupionym od D-System pojeździe została ujawniona po zakupie spora naprawa blacharska, o której brak było informacji w historii zawartej w ogłoszeniu, jak i w historii dostarczonej bezpośrednio od sprzedawcy. Koniecznie sprawdzajcie auta po
VIN i nie wierzcie w zapewnienia lub historie w ogłoszeniu.