Daily za ok 20k

16 Lip 2022, 19:00

Witam,
Szukam auta do codziennej jazdy 30km w dwie strony do pracy. Kilka razy w roku trasa. Rocznie pokonuję 15-20 tysięcy kilometrów. Minimum segment C, najlepiej D. Auto z możliwością dołożenia gazu lub diesel.

Z aut którymi jeździłem - astra H za mała, 1.7 cdti za mała moc; golf plus - w moim przypadku to nieporozumienie, auto zupełnie nie dla mnie, 2.0 tdi beznadziejna kultura pracy, za mało mocy, zawieszenie tragedia.
Alfa Romeo 159 - najlepszy samochód jaki miałem, 1.9 jtdm dobra kultura pracy, po chipie na 192km idealna moc, wielkościowo też mi pasowała, zawieszenie bajka. Niestety ale ktoś mi wjechał w bok i auto do kasacji.

Co polecacie coś na wzór Alfy 159, może nawet alfa tylko jaki silnik? Coś najlepiej z niską awaryjnością, 150km+ z potencjałem na 200. Za ok 20 tysięcy.
awesomedanny
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Teoria obciążenia pamięci oraz hałas i prowadzenie samochodu
    Teoria obciążenia poznawczego(1) zakłada, że pamięć robocza może przechowywać jednocześnie tylko ograniczoną ilość informacji. Kiedy kierowca prowadząc samochód, przekroczy ten limit np. słuchając radia, rozmawiając ...
    Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...