Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

15 Kwi 2014, 23:06

Witam Panowie zaczne od tego że posiadam prawo jazdy kat B+E , problem polega na tym iż chcę przywieźc z Niemiec auto na części Hyundaia Terracana, chcę to zrobić autolawetą. Mam do dyspozycji tylko Peugeota Jumpera 3.0 HDI pojazd specjalistyczny o ładowności 1550kg z hakiem o uciagu 3000kg , chcę na niego wrzucic tą terenówke ale ona waży prawie 2150kg. Czy nie bede mial problemow przy kontroli przez zielonych lub naszych przewrazliwionych policjantów ? A może do jumpera podpiac lawete o DMC 2500kg i na nia zaladowac to auto ? Ale czy wtedy pusta autolaweta ciagnaca ciezka przyczepe nie bedzie niestabilna na drodze i zaczna sie problemy z jej utrzymaniem na drodze ? prosze o wszelkie porady, z góry dziekuje.
1avatar1
Obserwowany

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Hyundai Terracan
Silnik: 2.9 CRDI 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

06 Sie 2014, 15:10

Kurcze fajne auto to jest, uważacie że można takie wynajmować do ślubu. Czytałem na portalu Wesele z klasą że specyficzne są teraz w modzie.

Pozdrawiam
Norbert
Norbert718
Nowicjusz

Auto: Renault

Re: Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

12 Sie 2014, 09:21

Specyficzne i dziwactwa
p0ldekrakieta
Początkujący

Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Audi A4/Mazda RX8
Silnik: 1.6/1.3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Przygotowaliśmy krótki filmik który pokazuje jak samodzielnie wymienić filtr kabinowy w samochodzie Toyota Yaris II oznaczenie modelu (P9) produkowanego w latach 2005-2010. Procedura wymiany filtra jest bardzo ...
    Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI