Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

15 Kwi 2014, 23:06

Witam Panowie zaczne od tego że posiadam prawo jazdy kat B+E , problem polega na tym iż chcę przywieźc z Niemiec auto na części Hyundaia Terracana, chcę to zrobić autolawetą. Mam do dyspozycji tylko Peugeota Jumpera 3.0 HDI pojazd specjalistyczny o ładowności 1550kg z hakiem o uciagu 3000kg , chcę na niego wrzucic tą terenówke ale ona waży prawie 2150kg. Czy nie bede mial problemow przy kontroli przez zielonych lub naszych przewrazliwionych policjantów ? A może do jumpera podpiac lawete o DMC 2500kg i na nia zaladowac to auto ? Ale czy wtedy pusta autolaweta ciagnaca ciezka przyczepe nie bedzie niestabilna na drodze i zaczna sie problemy z jej utrzymaniem na drodze ? prosze o wszelkie porady, z góry dziekuje.
1avatar1
Obserwowany

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Hyundai Terracan
Silnik: 2.9 CRDI 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

06 Sie 2014, 15:10

Kurcze fajne auto to jest, uważacie że można takie wynajmować do ślubu. Czytałem na portalu Wesele z klasą że specyficzne są teraz w modzie.

Pozdrawiam
Norbert
Norbert718
Nowicjusz

Auto: Renault

Re: Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

12 Sie 2014, 09:21

Specyficzne i dziwactwa
p0ldekrakieta
Początkujący

Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Audi A4/Mazda RX8
Silnik: 1.6/1.3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI najbardziej wydajny turbo diesel Opel Zafira Tourer 1,6 CDTI najbardziej wydajny turbo diesel
    CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra to całkowicie nowy i najbardziej ekologiczny silnik w historii firmy, który zadebiutuje w Genewie w modelu Zafira Tourer. Zastosowanie technologii "BlueInjection" SCR (selektywna ...
    Toyota Corolla AE86 Toyota Corolla AE86 "Hachi-Roku" (1983–1987)
    To najsłynniejsza, kultowa odmiana. Uwieczniono ją nawet w japońskiej mandze, a następnie w serialu anime, "Initial D". To historia młodego chłopaka, który przeżywa swoje przygody za kierownicą tylnonapędowego modelu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30, lotnisko, drift, 6
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Nissan 350Z Police
      Master Truck