Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

16 Kwi 2014, 00:06

Witam Panowie zaczne od tego że posiadam prawo jazdy kat B+E , problem polega na tym iż chcę przywieźc z Niemiec auto na części Hyundaia Terracana, chcę to zrobić autolawetą. Mam do dyspozycji tylko Peugeota Jumpera 3.0 HDI pojazd specjalistyczny o ładowności 1550kg z hakiem o uciagu 3000kg , chcę na niego wrzucic tą terenówke ale ona waży prawie 2150kg. Czy nie bede mial problemow przy kontroli przez zielonych lub naszych przewrazliwionych policjantów ? A może do jumpera podpiac lawete o DMC 2500kg i na nia zaladowac to auto ? Ale czy wtedy pusta autolaweta ciagnaca ciezka przyczepe nie bedzie niestabilna na drodze i zaczna sie problemy z jej utrzymaniem na drodze ? prosze o wszelkie porady, z góry dziekuje.
1avatar1
Obserwowany

Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Hyundai Terracan
Silnik: 2.9 CRDI 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

06 Sie 2014, 16:10

Kurcze fajne auto to jest, uważacie że można takie wynajmować do ślubu. Czytałem na portalu Wesele z klasą że specyficzne są teraz w modzie.

Pozdrawiam
Norbert
Norbert718
Nowicjusz

Auto: Renault

Re: Hyundai Terracan auto 4x4 transport lawetą z DE do PL

12 Sie 2014, 10:21

Specyficzne i dziwactwa
p0ldekrakieta
Początkujący

Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Audi A4/Mazda RX8
Silnik: 1.6/1.3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Fiesta VI 1,4 / Jazz II 1,4 / Ibiza III 1,4 / Swift III 1,3 [B] Fiesta VI 1,4 / Jazz II 1,4 / Ibiza III 1,4 / Swift III 1,3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Fiesta VI 1,4 - 80KM - Honda Jazz ...
    Opel po raz trzeci uznany za Opel po raz trzeci uznany za "najbardziej innowacyjną markę"
    Opel jest liderem w wyznaczaniu trendów w dziedzinie projektowania samochodów i technologii - podczas uroczystości Plus X Award, która odbyła się 6 czerwca wieczorem w Kolonii, ponownie został uhonorowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic V
      Porsche
      Daewoo Matiz, wizard, przód, tuning
      Volkswagen Polo R WRC, Rajd Meksyku 2014