Dane w umowie sprzedaży

Dane w umowie sprzedaży

30 Paź 2010, 12:52

Cześć mam pytanie sprzedajemy z mężem samochód który kupiliśmy jeszcze przed ślubem, w dowodzie rejestracyjnym są moje dane panieńskie których nie zmieniłam w urzędzie i teraz moje pytanie w umowie mam wpisać aktualne dane czy te z dowodu rejestracyjnego?
maszunia
Nowicjusz

Miejscowość: łódx

Re: Dane w umowie sprzedaży

30 Paź 2010, 13:54

Musisz wpisać aktualne dane,dopisz poprostu nazwisko panieńskie żeby nowy nabywca niemiał problemów w wydziale komunikacji lub w innym urzędzie.Dobrze jest dołączyc dokument potwierdzający zmiane nazwiska(akt ślubu).
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie

30 Paź 2010, 14:49

Dziękuję :)
maszunia
Nowicjusz

Miejscowość: łódx

30 Paź 2010, 15:04

Leopard napisał(a):Dobrze jest dołączyc dokument potwierdzający zmiane nazwiska

Wystarczy ksero DO.Przeciez jezeli inne dane nie zmienione i zgodne z DR to widnieje tam Twoje nazwisko panieńskie... :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5 GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5
    Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. ...
    Nowe Volvo V40 - pięć gwiazdek w Euro NCAP Nowe Volvo V40 - pięć gwiazdek w Euro NCAP
    Nowe Volvo V40 otrzymało najwyższy wynik pięciu gwiazdek w teście zderzeniowym Euro NCAP. Wynik ogólny jest najlepszym odnotowanym kiedykolwiek przez instytut – 98% ochrony dorosłych pasażerów i 100% ochrony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      GTP Light